Menu

Krzesło dziecięce na wzrost 119-142cm Solo JS01 rozmiar 3

Cechy produktu
 • Producent Entelo 
 • Rodzaj krzesło 
Opis
formujemy tylko zdrowe krzesła!

Liczne badania potwierdzają, iż około 70% dzieci w wieku szkolnym ma błędy albo wady postawy.

korzystne Krzesła dobrane są do wzrostu użytkownika i występują w 4 rozmiarach. Pamiętajadekwatnie zintegrować wymiar krzesła do wzrostu dziecka.

Czym są korzystne Krzesła?

prawidłowe Krzesła to linia produktów praktycznych, które dzięki posiadanym parametrom i najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu korzystnej pozycji siedzącej, a w rezultacie wspomagają dobry rozwój kręgosłupa. Krzesła poprzez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują dobrą pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

prawidłowe Krzesła zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 dzięki czemu mają wymiary przeznaczone do wzrostu użytkownika. sprawia to,w przypadku najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” razem z nimi.

Krzesło młodzieżowe Solo

Solo to połączenie miękkiego, tapicerowanego siedziska ze stelażem w odcieniu popiel. Jako krzesło stacjonarne pozwala na wielogodzinną naukę z zachowaniem prawidłowej pozycji siedzącej. Dostępność w wielu wymiarach, a także szeroka kolorystyka tkanin pozwala zjednoczyć model do wyglądu wnętrza pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Produkt zaprojektowany i wytwarzany w Polsce.

Specyfikacja tkaniny Jasmine
 • Kolorystyka: czarny, szary, niebieski, różowy, ciemny szary

 • Kolor przeszyć: biały

 • Kolor lamówki: biały

 • Gramatura: 250 g/m2

 • Skład: 100% poliester

 • Ścieralność: 100 000 cykli

 • tkanina przeszła test zapalności zgodnie z normą EN1021-1

Jak dobrać adekwatny rozmiar krzesła do wzrostu dziecka?

Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia w okresie dojrzewania, kiedy rośniemy i się rozwijamy. Mając 130 cm wzrostu poszczególne odcinki kręgosłupa znajdują się na innej wysokości w chwili kiedy osiągniemy 170 cm wzrostu. Z punktu ergonomii jest to wyjątkowo ważne, aby krzesło było adekwatnie dobrane do wzrostu dziecka czy dorosłego.

wymiary prawidłowych Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, żeby na każdym etapie rozwoju wspierały kręgosłup poprzez zachowanie krzywizn i uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

certyfikaty i atesty

Tworzenie nowoczesnych przestrzeni i wnętrz to tworzenie przestrzeni bezpiecznych. W tym celu niezbędne jest wykorzystanie wyposażenia, które nie tylko nie zagraża zdrowiu użytkowników, lecz aktywnie bądź pasywnie wspomaga funkcje ochronne. Produkty przedstawione w naszej ofercie są zaprojektowane zgodnie z powyższą ideą.

produkt dokument zgodności z normą PN-EN 1729-1:2016-02, a także PN-EN 1729-2+A1:2016-02.

szczegóły Siedzisko
 • poręczne siedzisko wytworzone z tworzywa sztucznego

Baza
 • Stelaż tworzony ze stali, średnica 22 mm

Stopki
 • Stopki przeciwpoślizgowe produkowane z tworzywa sztucznego

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.