Menu

Krzesło dziecięce na wzrost 119-142cm Solo ST31 rozmiar 3

Cechy produktu

  • Producent Entelo 
  • Rodzaj krzesło 

Opis

budujemy tylko zdrowe krzesła!

Liczne badania potwierdzają, że około 70% dzieci w wieku szkolnym ma błędy albo wady postawy.

dobre Krzesła dostosowane są do wzrostu użytkownika i występują w 4 wymiarach. Pamiętajoptymalnie zbratać wymiar krzesła do wzrostu dziecka.

Czym są korzystne Krzesła?

korzystne Krzesła to linia produktów praktycznych, które dzięki posiadanym parametrom i najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu dobrej pozycji siedzącej, a w wyniku czego wspomagają korzystny rozwój kręgosłupa. Krzesła przez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują dobrą pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

korzystne Krzesła zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 dzięki temu posiadają rozmiary przeznaczone do wzrostu użytkownika. sprawia to,w sytuacji najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” razem z nimi.

Krzesło młodzieżowe Solo

Solo to połączenie miękkiego, tapicerowanego siedziska ze stelażem w odcieniu popiel. Jako krzesło stacjonarne zezwala na wielogodzinną naukę z zachowaniem dobrej pozycji siedzącej. Dostępność w wielu wymiarach, a także spora kolorystyka tkanin pozwala zespolić model do wyglądu wnętrza pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Produkt zaprojektowany i wykonany w Polsce.

Specyfikacja tkaniny Storia
  • Motywy: zwierzaki, piłki, dinozaury, motylki, sówki, moro

  • Kolor lamówki: biały

  • Gramatura: 90 g/m2

  • Skład: 100% poliester

  • Ścieralność: 25 000 cykli

Jak dobrać adekwatny wymiar krzesła do wzrostu dziecka?

Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia w okresie dojrzewania, kiedy rośniemy i się rozwijamy. Posiadając 130 cm wzrostu poszczególne odcinki kręgosłupa znajdują się na innej wysokości w momencie kiedy osiągniemy 170 cm wzrostu. Z punktu ergonomii jest to nad wyraz ważne, aby krzesło było optymalnie dopasowane do wzrostu dziecka czy dorosłego.

rozmiary dobrych Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, aby na każdym etapie rozwoju wspierały kręgosłup przez zachowanie krzywizn i uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

atesty i atesty

Tworzenie postępowych przestrzeni i wnętrz to tworzenie przestrzeni bezpiecznych. W tym celu niezbędne jest wykorzystanie wyposażenia, które nie tylko nie zagraża zdrowiu użytkowników, lecz aktywnie bądź pasywnie wspomaga funkcje ochronne. Produkty przedstawione w naszej ofercie są zaprojektowane zgodnie z powyższą ideą.

artykuł dokument zgodności z normą PN-EN 1729-1:2016-02 i PN-EN 1729-2+A1:2016-02.

szczegóły Siedzisko
  • użyteczne siedzisko wyprodukowane z tworzywa nienaturalnego

Baza
  • Stelaż wykonany ze stali, średnica 22 mm

Stopki
  • Stopki przeciwpoślizgowe produkowane z tworzywa sztucznego

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.