Menu

Krzesło dziecięce na wzrost 133-159cm Petit biały ST28 rozmiar 4 WK+P

Cechy produktu

 • Producent Entelo 
 • Rodzaj krzesło 

Opis

tworzymy tylko zdrowe krzesła!

Liczne badania potwierdzają, iż około 70% dzieci w wieku szkolnym posiada błędy albo wady postawy.

prawidłowe Krzesła dopasowane są do wzrostu użytkownika i występują w 4 wymiarach. Pamiętajoptymalnie zespoić wymiar krzesła do wzrostu dziecka.

Czym są korzystne Krzesła?

prawidłowe Krzesła to linia produktów poręcznych, które dzięki posiadanym parametrom oraz najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu dobrej pozycji siedzącej, a na skutek czego wspomagają prawidłowy rozwój kręgosłupa. Krzesła przez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują poprawną pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

korzystne Krzesła zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 dzięki temu posiadają rozmiary przeznaczone do wzrostu użytkownika. sprawia to,w sytuacji najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” razem z nimi.

Krzesło dziecięce Petit czarny WK+P

Petit to linia krzeseł dziecięcych o praktycznym zarysie siedziska dobranym do wzrostu użytkownika. Petit występuje w sześciu rodzajach tkanin, do których został przypisany określony sposób wykończenia krzesła. Model dostępny w dwóch rozmiarach i w dwóch kolorach elementów – czarnym lub białym. Przy wyborze modelu Petit WK+P artykuł posiada wydłużoną kolumnę, podnóżek oraz stopki jako rozwiązanie dla wysoko umieszczonego blatu biurka. Podstawę krzesła wykonano z tworzywa nienaturalnego i włókna szklanego. Artykuł zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce.

Specyfikacja tkaniny Storia
 • Motywy: zwierzaki, piłki, dinozaury, motylki, sówki, moro

 • Kolor lamówki: biały

 • Gramatura: 90 g/m2

 • Skład: 100% poliester

 • Ścieralność: 25 000 cykli

Jak dobrać odpowiedni wymiar krzesła do wzrostu dziecka?

Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia w okresie dojrzewania, kiedy rośniemy i się rozwijamy. Posiadając 130 cm wzrostu poszczególne odcinki kręgosłupa znajdują się na innej wysokości w momencie kiedy osiągniemy 170 cm wzrostu. Z punktu ergonomii jest to nad wyraz ważne, by krzesło było trafnie przypasowane do wzrostu dziecka czy dorosłego.

rozmiary dobrych Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, by na każdym etapie rozwoju wspierały kręgosłup poprzez zachowanie krzywizn i uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

certyfikaty i atesty

Tworzenie progresywnych przestrzeni i wnętrz to tworzenie przestrzeni bezpiecznych. W tym celu konieczne jest użycie wyposażenia, które nie tylko nie zagraża zdrowiu użytkowników, ale aktywnie bądź pasywnie wspomaga funkcje ochronne. Produkty przedstawione w naszej ofercie są zaprojektowane zgodnie z powyższą ideą.

towar atest zgodności z normą PN-EN 1335-1:2004 oraz PN-EN 1729-1:2007.

detale Siedzisko
 • praktyczne siedzisko tworzone z tworzywa nienaturalnego.

Mechanizm
 • Blacha siedziska z dźwignią prostą wyprodukowana ze stali.

Kolumna
 • Podnośnik gazowy produkowany ze stali i tworzywa nienaturalnego.

 • Zgodność z normą EN1335.

Podnóżek
 • Podnóżek z dostosowywaną wysokością tworzony z tworzywa sztucznego.

Baza
 • Podstawa pięcioramienna produkowana z tworzywa sztucznego i włókna szklanego.

Stopki
 • Stopki wyprodukowane z tworzywa nienaturalnego, średnica trzpienia fi 11.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.