Menu

Krzesło dziecięce na wzrost 133-159cm Petit biały ST30 rozmiar 4 WK+P

Cechy produktu

 • Producent Entelo 
 • Rodzaj krzesło 

Opis

stwarzamy tylko zdrowe krzesła!

Liczne badania potwierdzają, że około 70% dzieci w wieku szkolnym posiada błędy lub wady postawy.

korzystne Krzesła dostosowane są do wzrostu użytkownika i występują w 4 rozmiarach. Pamiętajadekwatnie zbratać rozmiar krzesła do wzrostu dziecka.

Czym są prawidłowe Krzesła?

dobre Krzesła to linia produktów użytecznych, które dzięki posiadanym parametrom i najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu dobrej pozycji siedzącej, a w efekcie wspomagają prawidłowy rozwój kręgosłupa. Krzesła poprzez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują prawidłową pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

dobre Krzesła zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 dzięki czemu posiadają wymiary przeznaczone do wzrostu użytkownika. sprawia to,w przypadku najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” razem z nimi.

Krzesło dziecięce Petit czarny WK+P

Petit to linia krzeseł dziecięcych o poręcznym kształcie siedziska dostosowanym do wzrostu użytkownika. Petit występuje w sześciu rodzajach dzianin, do których został przypisany określony sposób wykończenia krzesła. Model dostępny w dwóch wymiarach i w dwóch kolorach składników – czarnym albo białym. Przy wyborze modelu Petit WK+P towar posiada wydłużoną kolumnę, podnóżek i stopki jako rozwiązanie dla wysoko umieszczonego blatu biurka. Podstawę krzesła stworzono z tworzywa nienaturalnego i włókna szklanego. Towar zaprojektowany i produkowany w Polsce.

Specyfikacja dzianiny Storia
 • Motywy: zwierzaki, piłki, dinozaury, motylki, sówki, moro

 • Kolor lamówki: biały

 • Gramatura: 90 g/m2

 • Skład: 100% poliester

 • Ścieralność: 25 000 cykli

Jak dobrać optymalny wymiar krzesła do wzrostu dziecka?

Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia w okresie dojrzewania, kiedy rośniemy i się rozwijamy. Posiadając 130 cm wzrostu poszczególne odcinki kręgosłupa znajdują się na innej wysokości w momencie kiedy osiągniemy 170 cm wzrostu. Z punktu ergonomii jest to istotnie ważne, by krzesło było adekwatnie dostosowane do wzrostu dziecka czy dorosłego.

rozmiary prawidłowych Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, aby na każdym etapie rozwoju wspierały kręgosłup poprzez zachowanie krzywizn i uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

certyfikaty i atesty

Tworzenie nowoczesnych przestrzeni i wnętrz to tworzenie przestrzeni bezpiecznych. W tym celu potrzebne jest wykorzystanie wyposażenia, które nie tylko nie zagraża zdrowiu użytkowników, lecz aktywnie bądź pasywnie wspomaga funkcje ochronne. Produkty przedstawione w naszej ofercie są zaprojektowane zgodnie z powyższą ideą.

towar dokument zgodności z normą PN-EN 1335-1:2004 i PN-EN 1729-1:2007.

detale Siedzisko
 • praktyczne siedzisko wykonane z tworzywa nienaturalnego.

Mechanizm
 • Blacha siedziska z dźwignią prostą tworzona ze stali.

Kolumna
 • Podnośnik gazowy wytworzony ze stali i tworzywa sztucznego.

 • Zgodność z normą EN1335.

Podnóżek
 • Podnóżek z regulowaną wysokością stworzony z tworzywa sztucznego.

Baza
 • Podstawa pięcioramienna wytwarzana z tworzywa nienaturalnego i włókna szklanego.

Stopki
 • Stopki stworzone z tworzywa nienaturalnego, średnica trzpienia fi 11.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.