Menu

Krzesło dziecięce na wzrost 133-159cm Petit biały ST32 rozmiar 4 WK+P

Cechy produktu

 • Producent Entelo 
 • Rodzaj krzesło 

Opis

stwarzamy tylko zdrowe krzesła!

Liczne badania potwierdzają, iż około 70% dzieci w wieku szkolnym ma błędy lub wady postawy.

dobre Krzesła dobrane są do wzrostu użytkownika i występują w 4 wymiarach. Pamiętajoptymalnie scalić wymiar krzesła do wzrostu dziecka.

Czym są korzystne Krzesła?

korzystne Krzesła to linia produktów użytecznych, które dzięki posiadanym parametrom, a także najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu dobrej pozycji siedzącej, a w rezultacie wspomagają korzystny rozwój kręgosłupa. Krzesła przez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują dobrą pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

korzystne Krzesła zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 dzięki czemu mają wymiary dedykowane do wzrostu użytkownika. powoduje to,w sytuacji najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” razem z nimi.

Krzesło dziecięce Petit czarny WK+P

Petit to seria krzeseł dziecięcych o poręcznym kształcie siedziska przypasowanym do wzrostu użytkownika. Petit występuje w sześciu rodzajach tkanin, do których został przypisany określony sposób wykończenia krzesła. Model dostępny w dwóch rozmiarach i w dwóch kolorach elementów – czarnym albo białym. Przy wyborze modelu Petit WK+P artykuł ma wydłużoną kolumnę, podnóżek i stopki jako rozwiązanie dla wysoko umieszczonego blatu biurka. Podstawę krzesła stworzono z tworzywa nienaturalnego i włókna szklanego. Towar zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce.

Specyfikacja tkaniny Storia
 • Motywy: zwierzaki, piłki, dinozaury, motylki, sówki, moro

 • Kolor lamówki: biały

 • Gramatura: 90 g/m2

 • Skład: 100% poliester

 • Ścieralność: 25 000 cykli

Jak dobrać trafny wymiar krzesła do wzrostu dziecka?

Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia w okresie dojrzewania, kiedy rośniemy i się rozwijamy. Mając 130 cm wzrostu poszczególne odcinki kręgosłupa znajdują się na innej wysokości w chwili kiedy osiągniemy 170 cm wzrostu. Z punktu ergonomii jest to niezwykle ważne, by krzesło było optymalnie dopasowane do wzrostu dziecka czy dorosłego.

wymiary dobrych Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, by na każdym etapie rozwoju wspierały kręgosłup poprzez zachowanie krzywizn i uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

atesty i atesty

Tworzenie nowoczesnych przestrzeni i wnętrz to tworzenie przestrzeni bezpiecznych. W tym celu konieczne jest wykorzystanie wyposażenia, które nie tylko nie zagraża zdrowiu użytkowników, lecz aktywnie bądź pasywnie wspomaga funkcje ochronne. Produkty przedstawione w naszej ofercie są zaprojektowane zgodnie z powyższą ideą.

produkt certyfikat zgodności z normą PN-EN 1335-1:2004 i PN-EN 1729-1:2007.

detale Siedzisko
 • poręczne siedzisko wytworzone z tworzywa sztucznego.

Mechanizm
 • Blacha siedziska z dźwignią prostą wyprodukowana ze stali.

Kolumna
 • Podnośnik gazowy wyprodukowany ze stali i tworzywa sztucznego.

 • Zgodność z normą EN1335.

Podnóżek
 • Podnóżek z regulowaną wysokością wyprodukowany z tworzywa nienaturalnego.

Baza
 • Podstawa pięcioramienna stworzona z tworzywa nienaturalnego i włókna szklanego.

Stopki
 • Stopki wytworzone z tworzywa nienaturalnego, średnica trzpienia fi 11.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.