Menu

Krzesło dziecięce na wzrost 133-159cm Petit Black ST28 rozmiar 4

Cechy produktu
 • Producent Entelo 
 • Rodzaj krzesło 
Opis
wytwarzamy tylko zdrowe krzesła!

Liczne badania potwierdzają, iż około 70% dzieci w wieku szkolnym posiada błędy lub wady postawy.

korzystne Krzesła przypasowane są do wzrostu użytkownika i występują w 4 rozmiarach. Pamiętajstosownie związać rozmiar krzesła do wzrostu dziecka.

Czym są prawidłowe Krzesła?

korzystne Krzesła to linia produktów funkcjonalnych, które dzięki posiadanym parametrom, a także najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu korzystnej pozycji siedzącej, a w wyniku czego wspomagają korzystny rozwój kręgosłupa. Krzesła poprzez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują poprawną pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

korzystne Krzesła zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 dzięki temu mają rozmiary asygnowane do wzrostu użytkownika. powoduje to,w sytuacji najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” razem z nimi.

Krzesło dziecięce Petit

Petit to linia krzeseł dziecięcych o praktycznym kształcie siedziska przypasowanym do wzrostu użytkownika. Petit występuje w sześciu rodzajach tkanin, do których został przypisany określony sposób wykończenia krzesła. Model dostępny w dwóch wymiarach i w trzech kolorach składników – czarnym, białym, a także szarym. Podstawę krzesła produkowano z tworzywa sztucznego i włókna szklanego. W pakiecie znajdują się kółka miękkie umożliwiające ruch krzesła jednocześnie po powierzchniach twardych jak i wykładzinach. Towar zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce.

Specyfikacja dzianiny Storia
 • Motywy: zwierzaki, piłki, dinozaury, motylki, sówki, moro

 • Kolor lamówki: biały

 • Gramatura: 90 g/m2

 • Skład: 100% poliester

 • Ścieralność: 25 000 cykli

Jak dobrać stosowny wymiar krzesła do wzrostu dziecka?

Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia w okresie dojrzewania, kiedy rośniemy i się rozwijamy. Mając 130 cm wzrostu poszczególne odcinki kręgosłupa znajdują się na innej wysokości w momencie kiedy osiągniemy 170 cm wzrostu. Z punktu ergonomii jest to nad wyraz ważne, aby krzesło było adekwatnie przypasowane do wzrostu dziecka czy dorosłego.

rozmiary korzystnych Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, by na każdym etapie rozwoju wspierały kręgosłup przez zachowanie krzywizn i uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

dokumenty i atesty

Tworzenie progresywnych przestrzeni i wnętrz to tworzenie przestrzeni bezpiecznych. W tym celu niezbędne jest zastosowanie wyposażenia, które nie tylko nie zagraża zdrowiu użytkowników, lecz aktywnie bądź pasywnie wspomaga funkcje ochronne. Produkty przedstawione w naszej ofercie są zaprojektowane zgodnie z powyższą ideą.

produkt atest zgodności z normą PN-EN 1335-1:2004 oraz PN-EN 1729-1:2007.

detale Siedzisko
 • funkcjonalne siedzisko wytwarzane z tworzywa nienaturalnego

Mechanizm
 • Blacha siedziska z dźwignią prostą tworzona ze stali

Kolumna
 • Podnośnik gazowy wytwarzany ze stali i tworzywa sztucznego

 • Zgodność z normą DIN 4550

Osłonka
 • Teleskopowa osłonka na podnośnik gazowy wyprodukowana z tworzywa nienaturalnego

Baza
 • Podstawa pięcioramienna wykonana z tworzywa nienaturalnego i włókna szklanego

Kółka
 • Kółka miękkie wyprodukowane z tworzywa nienaturalnego, średnica 50 mm, średnica trzpienia fi 11

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.