Menu

Krzesło dziecięce na wzrost 133-159cm Petit Black ST29 rozmiar 4 WK+P

Cechy produktu

 • Producent Entelo 
 • Rodzaj krzesło 

Opis

stwarzamy tylko zdrowe krzesła!

Liczne badania potwierdzają, że około 70% dzieci w wieku szkolnym ma błędy lub wady postawy.

dobre Krzesła dopasowane są do wzrostu użytkownika i występują w 4 rozmiarach. Pamiętajodpowiednio scalić wymiar krzesła do wzrostu dziecka.

Czym są prawidłowe Krzesła?

dobre Krzesła to linia produktów praktycznych, które dzięki posiadanym parametrom, a także najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu dobrej pozycji siedzącej, a w rezultacie wspomagają dobry rozwój kręgosłupa. Krzesła przez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują poprawną pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

prawidłowe Krzesła zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 dzięki temu posiadają rozmiary dedykowane do wzrostu użytkownika. powoduje to,w sytuacji najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” razem z nimi.

Krzesło dziecięce Petit czarny WK+P

Petit to linia krzeseł dziecięcych o praktycznym zarysie siedziska dobranym do wzrostu użytkownika. Petit występuje w sześciu rodzajach dzianin, do których został przypisany określony sposób wykończenia krzesła. Model przystępny w dwóch wymiarach i w dwóch kolorach elementów – czarnym albo białym. Przy wyborze modelu Petit WK+P towar posiada wydłużoną kolumnę, podnóżek, a także stopki jako rozwiązanie dla wysoko umieszczonego blatu biurka. Podstawę krzesła stworzono z tworzywa nienaturalnego i włókna szklanego. Produkt zaprojektowany i wytworzony w Polsce.

Specyfikacja dzianiny Storia
 • Motywy: zwierzaki, piłki, dinozaury, motylki, sówki, moro

 • Kolor lamówki: biały

 • Gramatura: 90 g/m2

 • Skład: 100% poliester

 • Ścieralność: 25 000 cykli

Jak dobrać trafny rozmiar krzesła do wzrostu dziecka?

Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia w okresie dojrzewania, kiedy rośniemy i się rozwijamy. Posiadając 130 cm wzrostu poszczególne odcinki kręgosłupa znajdują się na innej wysokości w chwili kiedy osiągniemy 170 cm wzrostu. Z punktu ergonomii jest to niezwykle ważne, aby krzesło było trafnie dostosowane do wzrostu dziecka czy dorosłego.

rozmiary korzystnych Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, aby na każdym etapie rozwoju wspierały kręgosłup przez zachowanie krzywizn i uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

atesty i atesty

Tworzenie innowacyjnych przestrzeni i wnętrz to tworzenie przestrzeni bezpiecznych. W tym celu konieczne jest wykorzystanie wyposażenia, które nie tylko nie zagraża zdrowiu użytkowników, ale aktywnie bądź pasywnie wspomaga funkcje ochronne. Produkty przedstawione w naszej ofercie są zaprojektowane zgodnie z powyższą ideą.

produkt dokument zgodności z normą PN-EN 1335-1:2004, a także PN-EN 1729-1:2007.

szczegóły Siedzisko
 • praktyczne siedzisko wykonane z tworzywa sztucznego.

Mechanizm
 • Blacha siedziska z dźwignią prostą stworzona ze stali.

Kolumna
 • Podnośnik gazowy produkowany ze stali i tworzywa nienaturalnego.

 • Zgodność z normą EN1335.

Podnóżek
 • Podnóżek z dostosowywaną wysokością tworzony z tworzywa sztucznego.

Baza
 • Podstawa pięcioramienna stworzona z tworzywa sztucznego i włókna szklanego.

Stopki
 • Stopki wytworzone z tworzywa sztucznego, średnica trzpienia fi 11.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.