Menu

Krzesło dziecięce na wzrost 133-159cm Petit Black ST32 rozmiar 4 WK+P

Cechy produktu
 • Producent Entelo 
 • Rodzaj krzesło 
Opis
stwarzamy tylko zdrowe krzesła!

Liczne badania potwierdzają, iż około 70% dzieci w wieku szkolnym ma błędy albo wady postawy.

prawidłowe Krzesła dopasowane są do wzrostu użytkownika i występują w 4 wymiarach. Pamiętajadekwatnie związać wymiar krzesła do wzrostu dziecka.

Czym są korzystne Krzesła?

dobre Krzesła to linia produktów użytecznych, które dzięki posiadanym parametrom oraz najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu dobrej pozycji siedzącej, a w efekcie wspomagają korzystny rozwój kręgosłupa. Krzesła poprzez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują prawidłową pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

prawidłowe Krzesła zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 dzięki czemu posiadają rozmiary przeznaczone do wzrostu użytkownika. sprawia to,w przypadku najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” razem z nimi.

Krzesło dziecięce Petit czarny WK+P

Petit to linia krzeseł dziecięcych o użytecznym kształcie siedziska dobranym do wzrostu użytkownika. Petit występuje w sześciu rodzajach dzianin, do których został przypisany określony sposób wykończenia krzesła. Model dostępny w dwóch rozmiarach i w dwóch kolorach składników – czarnym lub białym. Przy wyborze modelu Petit WK+P towar ma wydłużoną kolumnę, podnóżek i stopki jako rozwiązanie dla wysoko umieszczonego blatu biurka. Podstawę krzesła wykonano z tworzywa sztucznego i włókna szklanego. Artykuł zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce.

Specyfikacja tkaniny Storia
 • Motywy: zwierzaki, piłki, dinozaury, motylki, sówki, moro

 • Kolor lamówki: biały

 • Gramatura: 90 g/m2

 • Skład: 100% poliester

 • Ścieralność: 25 000 cykli

Jak dobrać stosowny wymiar krzesła do wzrostu dziecka?

Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia w okresie dojrzewania, kiedy rośniemy i się rozwijamy. Posiadając 130 cm wzrostu poszczególne odcinki kręgosłupa znajdują się na innej wysokości w chwili kiedy osiągniemy 170 cm wzrostu. Z punktu ergonomii jest to bardzo ważne, aby krzesło było stosownie dostosowane do wzrostu dziecka czy dorosłego.

rozmiary prawidłowych Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, aby na każdym etapie rozwoju wspierały kręgosłup przez zachowanie krzywizn i uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

dokumenty i atesty

Tworzenie progresywnych przestrzeni i wnętrz to tworzenie przestrzeni bezpiecznych. W tym celu konieczne jest zastosowanie wyposażenia, które nie tylko nie zagraża zdrowiu użytkowników, ale aktywnie bądź pasywnie wspomaga funkcje ochronne. Produkty przedstawione w naszej ofercie są zaprojektowane zgodnie z powyższą ideą.

artykuł dokument zgodności z normą PN-EN 1335-1:2004 i PN-EN 1729-1:2007.

detale Siedzisko
 • ergonomiczne siedzisko produkowane z tworzywa nienaturalnego.

Mechanizm
 • Blacha siedziska z dźwignią prostą produkowana ze stali.

Kolumna
 • Podnośnik gazowy wyprodukowany ze stali i tworzywa sztucznego.

 • Zgodność z normą EN1335.

Podnóżek
 • Podnóżek z regulowaną wysokością wykonany z tworzywa sztucznego.

Baza
 • Podstawa pięcioramienna wykonana z tworzywa sztucznego i włókna szklanego.

Stopki
 • Stopki wytwarzane z tworzywa nienaturalnego, średnica trzpienia fi 11.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.