Menu

Krzesło dziecięce na wzrost 133-159cm Solo ST28 rozmiar 4

Cechy produktu

  • Producent Entelo 
  • Rodzaj krzesło 

Opis

wytwarzamy tylko zdrowe krzesła!

Liczne badania potwierdzają, iż około 70% dzieci w wieku szkolnym ma błędy albo wady postawy.

prawidłowe Krzesła dostosowane są do wzrostu użytkownika i występują w 4 wymiarach. Pamiętajstosownie połączyć rozmiar krzesła do wzrostu dziecka.

Czym są prawidłowe Krzesła?

korzystne Krzesła to linia produktów ergonomicznych, które dzięki posiadanym parametrom oraz najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu prawidłowej pozycji siedzącej, a w konsekwencji wspomagają dobry rozwój kręgosłupa. Krzesła przez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują korzystną pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

dobre Krzesła zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 dzięki czemu mają wymiary przeznaczone do wzrostu użytkownika. powoduje to,w sytuacji najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” razem z nimi.

Krzesło młodzieżowe Solo

Solo to połączenie miękkiego, tapicerowanego siedziska ze stelażem w odcieniu popiel. Jako krzesło stacjonarne umożliwia wielogodzinną naukę z zachowaniem dobrej pozycji siedzącej. Przystępność w wielu rozmiarach i obfita kolorystyka dzianin pozwala zespoić model do wyglądu wnętrza pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Produkt zaprojektowany i produkowany w Polsce.

Specyfikacja tkaniny Storia
  • Motywy: zwierzaki, piłki, dinozaury, motylki, sówki, moro

  • Kolor lamówki: biały

  • Gramatura: 90 g/m2

  • Skład: 100% poliester

  • Ścieralność: 25 000 cykli

Jak dobrać adekwatny wymiar krzesła do wzrostu dziecka?

Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia w okresie dojrzewania, kiedy rośniemy i się rozwijamy. Mając 130 cm wzrostu poszczególne odcinki kręgosłupa znajdują się na innej wysokości w momencie kiedy osiągniemy 170 cm wzrostu. Z punktu ergonomii jest to szczególnie ważne, by krzesło było adekwatnie dostosowane do wzrostu dziecka czy dorosłego.

wymiary dobrych Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, aby na każdym etapie rozwoju wspierały kręgosłup przez zachowanie krzywizn i uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

dokumenty i atesty

Tworzenie nowoczesnych przestrzeni i wnętrz to tworzenie przestrzeni bezpiecznych. W tym celu konieczne jest wykorzystanie wyposażenia, które nie tylko nie zagraża zdrowiu użytkowników, lecz aktywnie bądź pasywnie wspomaga funkcje ochronne. Produkty przedstawione w naszej ofercie są zaprojektowane zgodnie z powyższą ideą.

towar certyfikat zgodności z normą PN-EN 1729-1:2016-02, a także PN-EN 1729-2+A1:2016-02.

szczegóły Siedzisko
  • ergonomiczne siedzisko stworzone z tworzywa nienaturalnego

Baza
  • Stelaż wytworzony ze stali, średnica 22 mm

Stopki
  • Stopki antypoślizgowe wytwarzane z tworzywa nienaturalnego

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.