Menu

Krzesło dziecięce na wzrost 133-159cm Solo ST30 rozmiar 4

Cechy produktu

  • Producent Entelo 
  • Rodzaj krzesło 

Opis

wytwarzamy tylko zdrowe krzesła!

Liczne badania potwierdzają, że około 70% dzieci w wieku szkolnym posiada błędy lub wady postawy.

korzystne Krzesła dopasowane są do wzrostu użytkownika i występują w 4 wymiarach. Pamiętajadekwatnie zintegrować rozmiar krzesła do wzrostu dziecka.

Czym są prawidłowe Krzesła?

dobre Krzesła to linia produktów ergonomicznych, które dzięki posiadanym parametrom oraz najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu poprawnej pozycji siedzącej, a w wyniku czego wspomagają dobry rozwój kręgosłupa. Krzesła poprzez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują korzystną pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

prawidłowe Krzesła zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 dzięki czemu mają rozmiary dedykowane do wzrostu użytkownika. sprawia to,w sytuacji najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” razem z nimi.

Krzesło młodzieżowe Solo

Solo to połączenie miękkiego, tapicerowanego siedziska ze stelażem w odcieniu popiel. Jako krzesło stacjonarne pozwala na wielogodzinną naukę z zachowaniem dobrej pozycji siedzącej. Przystępność w wielu rozmiarach, a także wielka kolorystyka tkanin pozwala związać model do wystroju wnętrza pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Artykuł zaprojektowany i wykonany w Polsce.

Specyfikacja dzianiny Storia
  • Motywy: zwierzaki, piłki, dinozaury, motylki, sówki, moro

  • Kolor lamówki: biały

  • Gramatura: 90 g/m2

  • Skład: 100% poliester

  • Ścieralność: 25 000 cykli

Jak dobrać stosowny rozmiar krzesła do wzrostu dziecka?

Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia w okresie dojrzewania, kiedy rośniemy i się rozwijamy. Mając 130 cm wzrostu poszczególne odcinki kręgosłupa znajdują się na innej wysokości w chwili kiedy osiągniemy 170 cm wzrostu. Z punktu ergonomii jest to niezwykle ważne, żeby krzesło było odpowiednio przypasowane do wzrostu dziecka czy dorosłego.

rozmiary korzystnych Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, żeby na każdym etapie rozwoju wspierały kręgosłup poprzez zachowanie krzywizn i uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

certyfikaty i atesty

Tworzenie innowacyjnych przestrzeni i wnętrz to tworzenie przestrzeni bezpiecznych. W tym celu konieczne jest użycie wyposażenia, które nie tylko nie zagraża zdrowiu użytkowników, ale aktywnie bądź pasywnie wspomaga funkcje ochronne. Produkty przedstawione w naszej ofercie są zaprojektowane zgodnie z powyższą ideą.

artykuł certyfikat zgodności z normą PN-EN 1729-1:2016-02 i PN-EN 1729-2+A1:2016-02.

szczegóły Siedzisko
  • funkcjonalne siedzisko tworzone z tworzywa nienaturalnego

Baza
  • Stelaż wytwarzany ze stali, średnica 22 mm

Stopki
  • Stopki przeciwpoślizgowe wytwarzane z tworzywa sztucznego

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.