Menu

Krzesło dziecięce na wzrost 133-159cm Solo ST31 rozmiar 4

Cechy produktu

  • Producent Entelo 
  • Rodzaj krzesło 

Opis

formujemy tylko zdrowe krzesła!

Liczne badania potwierdzają, iż około 70% dzieci w wieku szkolnym ma błędy albo wady postawy.

dobre Krzesła dostosowane są do wzrostu użytkownika i występują w 4 wymiarach. Pamiętajadekwatnie zjednoczyć rozmiar krzesła do wzrostu dziecka.

Czym są korzystne Krzesła?

dobre Krzesła to linia produktów ergonomicznych, które dzięki posiadanym parametrom, a także najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu poprawnej pozycji siedzącej, a na skutek czego wspomagają prawidłowy rozwój kręgosłupa. Krzesła poprzez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują prawidłową pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

prawidłowe Krzesła zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 dzięki temu mają wymiary przeznaczone do wzrostu użytkownika. sprawia to,w sytuacji najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” razem z nimi.

Krzesło młodzieżowe Solo

Solo to połączenie miękkiego, tapicerowanego siedziska ze stelażem w odcieniu popiel. Jako krzesło stacjonarne zezwala na wielogodzinną naukę z zachowaniem dobrej pozycji siedzącej. Przystępność w wielu rozmiarach, a także pokaźna kolorystyka dzianin pozwala zjednoczyć model do wyglądu wnętrza pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Towar zaprojektowany i produkowany w Polsce.

Specyfikacja tkaniny Storia
  • Motywy: zwierzaki, piłki, dinozaury, motylki, sówki, moro

  • Kolor lamówki: biały

  • Gramatura: 90 g/m2

  • Skład: 100% poliester

  • Ścieralność: 25 000 cykli

Jak dobrać trafny wymiar krzesła do wzrostu dziecka?

Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia w okresie dojrzewania, kiedy rośniemy i się rozwijamy. Posiadając 130 cm wzrostu poszczególne odcinki kręgosłupa znajdują się na innej wysokości w chwili kiedy osiągniemy 170 cm wzrostu. Z punktu ergonomii jest to nad wyraz ważne, aby krzesło było odpowiednio przypasowane do wzrostu dziecka czy dorosłego.

wymiary korzystnych Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, żeby na każdym etapie rozwoju wspierały kręgosłup poprzez zachowanie krzywizn i uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

certyfikaty i atesty

Tworzenie postępowych przestrzeni i wnętrz to tworzenie przestrzeni bezpiecznych. W tym celu konieczne jest zastosowanie wyposażenia, które nie tylko nie zagraża zdrowiu użytkowników, ale aktywnie bądź pasywnie wspomaga funkcje ochronne. Produkty przedstawione w naszej ofercie są zaprojektowane zgodnie z powyższą ideą.

produkt atest zgodności z normą PN-EN 1729-1:2016-02 i PN-EN 1729-2+A1:2016-02.

detale Siedzisko
  • funkcjonalne siedzisko stworzone z tworzywa nienaturalnego

Baza
  • Stelaż wytworzony ze stali, średnica 22 mm

Stopki
  • Stopki przeciwpoślizgowe wytwarzane z tworzywa nienaturalnego

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.