Menu

Krzesło dziecięce na wzrost 133-159cm Solo VS01 rozmiar 4

Cechy produktu
 • Producent Entelo 
 • Rodzaj krzesło 
Opis
tworzymy tylko zdrowe krzesła!

Liczne badania potwierdzają, iż około 70% dzieci w wieku szkolnym posiada błędy albo wady postawy.

dobre Krzesła dostosowane są do wzrostu użytkownika i występują w 4 rozmiarach. Pamiętajtrafnie scalić rozmiar krzesła do wzrostu dziecka.

Czym są korzystne Krzesła?

dobre Krzesła to linia produktów praktycznych, które dzięki posiadanym parametrom oraz najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu poprawnej pozycji siedzącej, a w konsekwencji wspomagają poprawny rozwój kręgosłupa. Krzesła przez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują prawidłową pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

prawidłowe Krzesła zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 dzięki temu posiadają rozmiary dedykowane do wzrostu użytkownika. sprawia to,w przypadku najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” razem z nimi.

Krzesło młodzieżowe Solo

Solo to połączenie miękkiego, tapicerowanego siedziska ze stelażem w odcieniu popiel. Jako krzesło stacjonarne pozwala na wielogodzinną naukę z zachowaniem poprawnej pozycji siedzącej. Przystępność w wielu wymiarach oraz znaczna kolorystyka tkanin pozwala zintegrować model do wyglądu wnętrza pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Towar zaprojektowany i wytworzony w Polsce.

Specyfikacja dzianiny Visto
 • Kolorystyka: czarny, szary, zielony, niebieski, fioletowy, różowy, czerwony, beżowy

 • Kolor przeszyć: biały

 • Kolor lamówki: biały

 • Gramatura: 255 g/m2

 • Skład: 100% poliester

 • Ścieralność: 45 000 cykli

Jak dobrać adekwatny wymiar krzesła do wzrostu dziecka?

Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia w okresie dojrzewania, kiedy rośniemy i się rozwijamy. Mając 130 cm wzrostu poszczególne odcinki kręgosłupa znajdują się na innej wysokości w momencie kiedy osiągniemy 170 cm wzrostu. Z punktu ergonomii jest to wyjątkowo ważne, aby krzesło było adekwatnie przypasowane do wzrostu dziecka czy dorosłego.

wymiary prawidłowych Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, by na każdym etapie rozwoju wspierały kręgosłup przez zachowanie krzywizn i uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

certyfikaty i atesty

Tworzenie postępowych przestrzeni i wnętrz to tworzenie przestrzeni bezpiecznych. W tym celu potrzebne jest wykorzystanie wyposażenia, które nie tylko nie zagraża zdrowiu użytkowników, ale aktywnie bądź pasywnie wspomaga funkcje ochronne. Produkty przedstawione w naszej ofercie są zaprojektowane zgodnie z powyższą ideą.

produkt certyfikat zgodności z normą PN-EN 1729-1:2016-02 oraz PN-EN 1729-2+A1:2016-02.

detale Siedzisko
 • użyteczne siedzisko wytworzone z tworzywa sztucznego

Baza
 • Stelaż wyprodukowany ze stali, średnica 22 mm

Stopki
 • Stopki przeciwpoślizgowe produkowane z tworzywa nienaturalnego

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.