Menu

Krzesło dziecięce na wzrost 146-176,5cm Duo biały ST32 rozmiar 5

Cechy produktu

 • Producent Entelo 
 • Rodzaj krzesło 

Opis

stwarzamy tylko zdrowe krzesła!

Liczne badania potwierdzają, iż około 70% dzieci w wieku szkolnym posiada błędy lub wady postawy.

dobre Krzesła dopasowane są do wzrostu użytkownika i występują w 4 rozmiarach. Pamiętajadekwatnie scalić wymiar krzesła do wzrostu dziecka.

Czym są korzystne Krzesła?

dobre Krzesła to linia produktów poręcznych, które dzięki posiadanym parametrom oraz najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu poprawnej pozycji siedzącej, a w wyniku czego wspomagają korzystny rozwój kręgosłupa. Krzesła poprzez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują dobrą pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

korzystne Krzesła zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 dzięki czemu posiadają rozmiary asygnowane do wzrostu użytkownika. powoduje to,w przypadku najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” razem z nimi.

Krzesło młodzieżowe Duo

To linia korzystnych Krzeseł mająca właściwości praktyczne, które odpowiadają za zachowanie prawidłowej postawy siedzącej. Duo występuje w sześciu rodzajach tkanin i trzech kolorach składników – czarnym, białym, a także szarym. Wykończenie krzesła oraz duży dobór koloru tapicerki powoduje, że model pasuje do każdego wnętrza. Duo przystępne w wymiarze 5 i 6 regulowane podłokietniki umożliwiające wsunięcie krzesła pod blat biurka. Podstawę krzesła wykonano z tworzywa nienaturalnego i włókna szklanego. W komplecie znajdują się kółka miękkie umożliwiające ruch krzesła równocześnie po powierzchniach twardych jak i wykładzinach. Produkt zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce.

Specyfikacja tkaniny Storia
 • Motywy: zwierzaki, piłki, dinozaury, motylki, sówki, moro

 • Kolor lamówki: biały

 • Gramatura: 90 g/m2

 • Skład: 100% poliester

 • Ścieralność: 25 000 cykli

Jak dobrać stosowny rozmiar krzesła do wzrostu dziecka?

Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia w okresie dojrzewania, kiedy rośniemy i się rozwijamy. Mając 130 cm wzrostu poszczególne odcinki kręgosłupa znajdują się na innej wysokości w chwili kiedy osiągniemy 170 cm wzrostu. Z punktu ergonomii jest to stanowczo ważne, żeby krzesło było trafnie przypasowane do wzrostu dziecka czy dorosłego.

rozmiary prawidłowych Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, żeby na każdym etapie rozwoju wspierały kręgosłup poprzez zachowanie krzywizn i uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

certyfikaty i atesty

Tworzenie innowacyjnych przestrzeni i wnętrz to tworzenie przestrzeni bezpiecznych. W tym celu konieczne jest zastosowanie wyposażenia, które nie tylko nie zagraża zdrowiu użytkowników, lecz aktywnie bądź pasywnie wspomaga funkcje ochronne. Produkty przedstawione w naszej ofercie są zaprojektowane zgodnie z powyższą ideą.

artykuł certyfikat zgodności z normą PN-EN 1335-1:2004, a także PN-EN 1335-2:2009.

 • poręczne siedzisko produkowane z tworzywa nienaturalnego

Podłokietniki
 • Podłokietniki dostosowywane wyprodukowane z tworzywa nienaturalnego, twarde

Mechanizm
 • Blacha siedziska z dźwignią prostą stworzona ze stali

Kolumna
 • Podnośnik gazowy tworzony ze stali i tworzywa nienaturalnego

 • Zgodność z normą EN 1335

Osłonka
 • Teleskopowa osłonka na podnośnik gazowy wytworzona z tworzywa sztucznego

Baza
 • Podstawa pięcioramienna wytworzona z tworzywa sztucznego i włókna szklanego

Kółka
 • Kółka miękkie wytwarzane z tworzywa nienaturalnego, średnica 50 mm, średnica trzpienia fi 11

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.