Menu

Krzesło dziecięce na wzrost 146-176,5cm Duo black ST30 rozmiar 5

Cechy produktu

 • Producent Entelo 
 • Rodzaj krzesło 

Opis

stwarzamy tylko zdrowe krzesła!

Liczne badania potwierdzają, że około 70% dzieci w wieku szkolnym posiada błędy lub wady postawy.

korzystne Krzesła przypasowane są do wzrostu użytkownika i występują w 4 wymiarach. Pamiętajtrafnie połączyć wymiar krzesła do wzrostu dziecka.

Czym są korzystne Krzesła?

dobre Krzesła to linia produktów praktycznych, które dzięki posiadanym parametrom oraz najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu prawidłowej pozycji siedzącej, a w efekcie wspomagają dobry rozwój kręgosłupa. Krzesła przez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują dobrą pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

korzystne Krzesła zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 dzięki czemu mają wymiary dedykowane do wzrostu użytkownika. powoduje to,w sytuacji najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” razem z nimi.

Krzesło młodzieżowe Duo

To linia prawidłowych Krzeseł posiadająca cechy funkcjonalne, które odpowiadają za zachowanie korzystnej postawy siedzącej. Duo występuje w sześciu rodzajach dzianin i trzech kolorach części – czarnym, białym i szarym. Wykończenie krzesła, a także obfity dobór koloru tapicerki sprawia, że model nadaje się do każdego wnętrza. Duo dostępne w wymiarze 5 i 6 dostosowywane podłokietniki umożliwiające wsunięcie krzesła pod blat biurka. Podstawę krzesła wyprodukowano z tworzywa nienaturalnego, a także włókna szklanego. W zestawie znajdują się kółka miękkie umożliwiające ruch krzesła jednocześnie po powierzchniach twardych jak i wykładzinach. Towar zaprojektowany i wytworzony w Polsce.

Specyfikacja tkaniny Storia
 • Motywy: zwierzaki, piłki, dinozaury, motylki, sówki, moro

 • Kolor lamówki: biały

 • Gramatura: 90 g/m2

 • Skład: 100% poliester

 • Ścieralność: 25 000 cykli

Jak dobrać stosowny wymiar krzesła do wzrostu dziecka?

Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia w okresie dojrzewania, kiedy rośniemy i się rozwijamy. Posiadając 130 cm wzrostu poszczególne odcinki kręgosłupa znajdują się na innej wysokości w chwili kiedy osiągniemy 170 cm wzrostu. Z punktu ergonomii jest to istotnie ważne, by krzesło było optymalnie dobrane do wzrostu dziecka czy dorosłego.

wymiary dobrych Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, żeby na każdym etapie rozwoju wspierały kręgosłup poprzez zachowanie krzywizn i uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

dokumenty i atesty

Tworzenie postępowych przestrzeni i wnętrz to tworzenie przestrzeni bezpiecznych. W tym celu konieczne jest wykorzystanie wyposażenia, które nie tylko nie zagraża zdrowiu użytkowników, ale aktywnie bądź pasywnie wspomaga funkcje ochronne. Produkty przedstawione w naszej ofercie są zaprojektowane zgodnie z powyższą ideą.

artykuł dokument zgodności z normą PN-EN 1335-1:2004, a także PN-EN 1335-2:2009.

 • ergonomiczne siedzisko wytwarzane z tworzywa nienaturalnego

Podłokietniki
 • Podłokietniki dostosowywane produkowane z tworzywa sztucznego, twarde

Mechanizm
 • Blacha siedziska z dźwignią prostą wykonana ze stali

Kolumna
 • Podnośnik gazowy produkowany ze stali i tworzywa nienaturalnego

 • Zgodność z normą EN 1335

Osłonka
 • Teleskopowa osłonka na podnośnik gazowy wyprodukowana z tworzywa sztucznego

Baza
 • Podstawa pięcioramienna tworzona z tworzywa sztucznego i włókna szklanego

Kółka
 • Kółka miękkie wyprodukowane z tworzywa sztucznego, średnica 50 mm, średnica trzpienia fi 11

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.