Menu

Krzesło dziecięce na wzrost 146-176,5cm Solo JS01 rozmiar 5

Cechy produktu
 • Producent Entelo 
 • Rodzaj krzesło 
Opis
stwarzamy tylko zdrowe krzesła!

Liczne badania potwierdzają, że około 70% dzieci w wieku szkolnym posiada błędy albo wady postawy.

dobre Krzesła przypasowane są do wzrostu użytkownika i występują w 4 wymiarach. Pamiętajodpowiednio zbratać rozmiar krzesła do wzrostu dziecka.

Czym są korzystne Krzesła?

prawidłowe Krzesła to linia produktów funkcjonalnych, które dzięki posiadanym parametrom oraz najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu dobrej pozycji siedzącej, a w efekcie wspomagają korzystny rozwój kręgosłupa. Krzesła przez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują korzystną pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

prawidłowe Krzesła zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 dzięki czemu mają wymiary dedykowane do wzrostu użytkownika. sprawia to,w sytuacji najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” razem z nimi.

Krzesło młodzieżowe Solo

Solo to połączenie miękkiego, tapicerowanego siedziska ze stelażem w kolorze popiel. Jako krzesło stacjonarne umożliwia wielogodzinną naukę z zachowaniem korzystnej pozycji siedzącej. Przystępność w wielu wymiarach, a także obfita kolorystyka dzianin pozwala połączyć model do wystroju wnętrza pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Towar zaprojektowany i produkowany w Polsce.

Specyfikacja tkaniny Jasmine
 • Kolorystyka: czarny, szary, niebieski, różowy, ciemny szary

 • Kolor przeszyć: biały

 • Kolor lamówki: biały

 • Gramatura: 250 g/m2

 • Skład: 100% poliester

 • Ścieralność: 100 000 cykli

 • tkanina przeszła test zapalności zgodnie z normą EN1021-1

Jak dobrać optymalny wymiar krzesła do wzrostu dziecka?

Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia w okresie dojrzewania, kiedy rośniemy i się rozwijamy. Posiadając 130 cm wzrostu poszczególne odcinki kręgosłupa znajdują się na innej wysokości w chwili kiedy osiągniemy 170 cm wzrostu. Z punktu ergonomii jest to bardzo ważne, aby krzesło było optymalnie dobrane do wzrostu dziecka czy dorosłego.

rozmiary dobrych Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, aby na każdym etapie rozwoju wspierały kręgosłup przez zachowanie krzywizn i uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

atesty i atesty

Tworzenie innowacyjnych przestrzeni i wnętrz to tworzenie przestrzeni bezpiecznych. W tym celu potrzebne jest zastosowanie wyposażenia, które nie tylko nie zagraża zdrowiu użytkowników, lecz aktywnie bądź pasywnie wspomaga funkcje ochronne. Produkty przedstawione w naszej ofercie są zaprojektowane zgodnie z powyższą ideą.

towar atest zgodności z normą PN-EN 1729-1:2016-02 i PN-EN 1729-2+A1:2016-02.

detale Siedzisko
 • funkcjonalne siedzisko wytwarzane z tworzywa nienaturalnego

Baza
 • Stelaż stworzony ze stali, średnica 22 mm

Stopki
 • Stopki przeciwpoślizgowe produkowane z tworzywa nienaturalnego

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.