Menu

Krzesło dziecięce na wzrost 146-176,5cm Solo ST28 rozmiar 5

Cechy produktu
  • Producent Entelo 
  • Rodzaj krzesło 
Opis
wytwarzamy tylko zdrowe krzesła!

Liczne badania potwierdzają, iż około 70% dzieci w wieku szkolnym posiada błędy lub wady postawy.

prawidłowe Krzesła dopasowane są do wzrostu użytkownika i występują w 4 wymiarach. Pamiętajodpowiednio skonsolidować wymiar krzesła do wzrostu dziecka.

Czym są korzystne Krzesła?

korzystne Krzesła to linia produktów praktycznych, które dzięki posiadanym parametrom, a także najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu poprawnej pozycji siedzącej, a w konsekwencji wspomagają prawidłowy rozwój kręgosłupa. Krzesła poprzez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują poprawną pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

dobre Krzesła zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 dzięki czemu mają wymiary dedykowane do wzrostu użytkownika. powoduje to,w przypadku najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” razem z nimi.

Krzesło młodzieżowe Solo

Solo to połączenie miękkiego, tapicerowanego siedziska ze stelażem w odcieniu popiel. Jako krzesło stacjonarne zezwala na wielogodzinną naukę z zachowaniem dobrej pozycji siedzącej. Przystępność w wielu rozmiarach, a także obfita kolorystyka dzianin pozwala związać model do wystroju wnętrza pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Produkt zaprojektowany i wykonany w Polsce.

Specyfikacja tkaniny Storia
  • Motywy: zwierzaki, piłki, dinozaury, motylki, sówki, moro

  • Kolor lamówki: biały

  • Gramatura: 90 g/m2

  • Skład: 100% poliester

  • Ścieralność: 25 000 cykli

Jak dobrać adekwatny rozmiar krzesła do wzrostu dziecka?

Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia w okresie dojrzewania, kiedy rośniemy i się rozwijamy. Mając 130 cm wzrostu poszczególne odcinki kręgosłupa znajdują się na innej wysokości w chwili kiedy osiągniemy 170 cm wzrostu. Z punktu ergonomii jest to nad wyraz ważne, żeby krzesło było optymalnie przypasowane do wzrostu dziecka czy dorosłego.

wymiary prawidłowych Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, aby na każdym etapie rozwoju wspierały kręgosłup poprzez zachowanie krzywizn i uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

atesty i atesty

Tworzenie nowoczesnych przestrzeni i wnętrz to tworzenie przestrzeni bezpiecznych. W tym celu niezbędne jest użycie wyposażenia, które nie tylko nie zagraża zdrowiu użytkowników, lecz aktywnie bądź pasywnie wspomaga funkcje ochronne. Produkty przedstawione w naszej ofercie są zaprojektowane zgodnie z powyższą ideą.

artykuł atest zgodności z normą PN-EN 1729-1:2016-02 oraz PN-EN 1729-2+A1:2016-02.

szczegóły Siedzisko
  • praktyczne siedzisko stworzone z tworzywa nienaturalnego

Baza
  • Stelaż produkowany ze stali, średnica 22 mm

Stopki
  • Stopki przeciwpoślizgowe stworzone z tworzywa sztucznego

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.