Menu

Krzesło dziecięce na wzrost 146-176,5cm Solo ST30 rozmiar 5

Cechy produktu

  • Producent Entelo 
  • Rodzaj krzesło 

Opis

tworzymy tylko zdrowe krzesła!

Liczne badania potwierdzają, iż około 70% dzieci w wieku szkolnym ma błędy albo wady postawy.

korzystne Krzesła dobrane są do wzrostu użytkownika i występują w 4 wymiarach. Pamiętajadekwatnie zjednoczyć rozmiar krzesła do wzrostu dziecka.

Czym są prawidłowe Krzesła?

prawidłowe Krzesła to linia produktów użytecznych, które dzięki posiadanym parametrom i najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu prawidłowej pozycji siedzącej, a w rezultacie wspomagają poprawny rozwój kręgosłupa. Krzesła poprzez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują prawidłową pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

korzystne Krzesła zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 dzięki czemu posiadają rozmiary dedykowane do wzrostu użytkownika. sprawia to,w przypadku najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” razem z nimi.

Krzesło młodzieżowe Solo

Solo to połączenie miękkiego, tapicerowanego siedziska ze stelażem w kolorze popiel. Jako krzesło stacjonarne zezwala na wielogodzinną naukę z zachowaniem poprawnej pozycji siedzącej. Dostępność w wielu rozmiarach oraz pokaźna kolorystyka tkanin pozwala zintegrować model do wystroju wnętrza pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Artykuł zaprojektowany i wykonany w Polsce.

Specyfikacja tkaniny Storia
  • Motywy: zwierzaki, piłki, dinozaury, motylki, sówki, moro

  • Kolor lamówki: biały

  • Gramatura: 90 g/m2

  • Skład: 100% poliester

  • Ścieralność: 25 000 cykli

Jak dobrać adekwatny wymiar krzesła do wzrostu dziecka?

Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia w okresie dojrzewania, kiedy rośniemy i się rozwijamy. Mając 130 cm wzrostu poszczególne odcinki kręgosłupa znajdują się na innej wysokości w momencie kiedy osiągniemy 170 cm wzrostu. Z punktu ergonomii jest to stanowczo ważne, żeby krzesło było adekwatnie przypasowane do wzrostu dziecka czy dorosłego.

wymiary prawidłowych Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, by na każdym etapie rozwoju wspierały kręgosłup przez zachowanie krzywizn i uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

dokumenty i atesty

Tworzenie nowoczesnych przestrzeni i wnętrz to tworzenie przestrzeni bezpiecznych. W tym celu konieczne jest zastosowanie wyposażenia, które nie tylko nie zagraża zdrowiu użytkowników, lecz aktywnie bądź pasywnie wspomaga funkcje ochronne. Produkty przedstawione w naszej ofercie są zaprojektowane zgodnie z powyższą ideą.

towar certyfikat zgodności z normą PN-EN 1729-1:2016-02 oraz PN-EN 1729-2+A1:2016-02.

szczegóły Siedzisko
  • ergonomiczne siedzisko wyprodukowane z tworzywa nienaturalnego

Baza
  • Stelaż wykonany ze stali, średnica 22 mm

Stopki
  • Stopki antypoślizgowe wytworzone z tworzywa nienaturalnego

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.