Menu

Krzesło dziecięce na wzrost 146-176,6cm Duo biały ST33 rozmiar 5

Cechy produktu

 • Producent Entelo 
 • Rodzaj krzesło 

Opis

stwarzamy tylko zdrowe krzesła!

Liczne badania potwierdzają, iż około 70% dzieci w wieku szkolnym ma błędy lub wady postawy.

dobre Krzesła dopasowane są do wzrostu użytkownika i występują w 4 rozmiarach. Pamiętajtrafnie zintegrować wymiar krzesła do wzrostu dziecka.

Czym są korzystne Krzesła?

dobre Krzesła to linia produktów poręcznych, które dzięki posiadanym parametrom oraz najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu dobrej pozycji siedzącej, a w efekcie wspomagają dobry rozwój kręgosłupa. Krzesła przez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują dobrą pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

prawidłowe Krzesła zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 dzięki temu mają wymiary przeznaczone do wzrostu użytkownika. sprawia to,w przypadku najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” razem z nimi.

Krzesło młodzieżowe Duo

To linia korzystnych Krzeseł mająca parametry funkcjonalne, które odpowiadają za zachowanie prawidłowej postawy siedzącej. Duo występuje w sześciu rodzajach dzianin i trzech kolorach elementów – czarnym, białym i szarym. Wykończenie krzesła oraz obfity wybór koloru tapicerki powoduje, iż model nadaje się do każdego wnętrza. Duo przystępne w rozmiarze 5 i 6 dostosowywane podłokietniki umożliwiające wsunięcie krzesła pod blat biurka. Podstawę krzesła wyprodukowano z tworzywa sztucznego, a także włókna szklanego. W komplecie znajdują się kółka miękkie umożliwiające ruch krzesła jednocześnie po powierzchniach twardych jak i wykładzinach. Artykuł zaprojektowany i produkowany w Polsce.

Specyfikacja tkaniny Storia
 • Motywy: zwierzaki, piłki, dinozaury, motylki, sówki, moro

 • Kolor lamówki: biały

 • Gramatura: 90 g/m2

 • Skład: 100% poliester

 • Ścieralność: 25 000 cykli

Jak dobrać stosowny wymiar krzesła do wzrostu dziecka?

Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia w okresie dojrzewania, kiedy rośniemy i się rozwijamy. Mając 130 cm wzrostu poszczególne odcinki kręgosłupa znajdują się na innej wysokości w chwili kiedy osiągniemy 170 cm wzrostu. Z punktu ergonomii jest to bardzo ważne, żeby krzesło było adekwatnie dobrane do wzrostu dziecka czy dorosłego.

wymiary korzystnych Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, by na każdym etapie rozwoju wspierały kręgosłup przez zachowanie krzywizn i uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

atesty i atesty

Tworzenie progresywnych przestrzeni i wnętrz to tworzenie przestrzeni bezpiecznych. W tym celu konieczne jest użycie wyposażenia, które nie tylko nie zagraża zdrowiu użytkowników, ale aktywnie bądź pasywnie wspomaga funkcje ochronne. Produkty przedstawione w naszej ofercie są zaprojektowane zgodnie z powyższą ideą.

produkt atest zgodności z normą PN-EN 1335-1:2004 oraz PN-EN 1335-2:2009.

 • poręczne siedzisko tworzone z tworzywa nienaturalnego

Podłokietniki
 • Podłokietniki regulowane tworzone z tworzywa nienaturalnego, twarde

Mechanizm
 • Blacha siedziska z dźwignią prostą tworzona ze stali

Kolumna
 • Podnośnik gazowy stworzony ze stali i tworzywa nienaturalnego

 • Zgodność z normą EN 1335

Osłonka
 • Teleskopowa osłonka na podnośnik gazowy wyprodukowana z tworzywa nienaturalnego

Baza
 • Podstawa pięcioramienna wytwarzana z tworzywa sztucznego i włókna szklanego

Kółka
 • Kółka miękkie wyprodukowane z tworzywa nienaturalnego, średnica 50 mm, średnica trzpienia fi 11

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.