Menu

Krzesło dziecięce na wzrost 159-188cm Solo VS01 rozmiar 6

Cechy produktu
 • Producent Entelo 
 • Rodzaj krzesło 
Opis
wytwarzamy tylko zdrowe krzesła!

Liczne badania potwierdzają, że około 70% dzieci w wieku szkolnym ma błędy albo wady postawy.

prawidłowe Krzesła dopasowane są do wzrostu użytkownika i występują w 4 wymiarach. Pamiętajadekwatnie połączyć rozmiar krzesła do wzrostu dziecka.

Czym są dobre Krzesła?

korzystne Krzesła to linia produktów poręcznych, które dzięki posiadanym parametrom oraz najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu prawidłowej pozycji siedzącej, a w wyniku czego wspomagają dobry rozwój kręgosłupa. Krzesła przez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują poprawną pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

korzystne Krzesła zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 dzięki czemu mają rozmiary dedykowane do wzrostu użytkownika. sprawia to,w przypadku najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” razem z nimi.

Krzesło młodzieżowe Solo

Solo to połączenie miękkiego, tapicerowanego siedziska ze stelażem w odcieniu popiel. Jako krzesło stacjonarne pozwala na wielogodzinną naukę z zachowaniem dobrej pozycji siedzącej. Przystępność w wielu wymiarach oraz spora kolorystyka tkanin pozwala zespoić model do wyglądu wnętrza pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Produkt zaprojektowany i wykonany w Polsce.

Specyfikacja dzianiny Visto
 • Kolorystyka: czarny, szary, zielony, niebieski, fioletowy, różowy, czerwony, beżowy

 • Kolor przeszyć: biały

 • Kolor lamówki: biały

 • Gramatura: 255 g/m2

 • Skład: 100% poliester

 • Ścieralność: 45 000 cykli

Jak dobrać trafny wymiar krzesła do wzrostu dziecka?

Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia w okresie dojrzewania, kiedy rośniemy i się rozwijamy. Posiadając 130 cm wzrostu poszczególne odcinki kręgosłupa znajdują się na innej wysokości w chwili kiedy osiągniemy 170 cm wzrostu. Z punktu ergonomii jest to nad wyraz ważne, żeby krzesło było trafnie dobrane do wzrostu dziecka czy dorosłego.

wymiary korzystnych Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, by na każdym etapie rozwoju wspierały kręgosłup poprzez zachowanie krzywizn i uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

dokumenty i atesty

Tworzenie nowoczesnych przestrzeni i wnętrz to tworzenie przestrzeni bezpiecznych. W tym celu konieczne jest zastosowanie wyposażenia, które nie tylko nie zagraża zdrowiu użytkowników, lecz aktywnie bądź pasywnie wspomaga funkcje ochronne. Produkty przedstawione w naszej ofercie są zaprojektowane zgodnie z powyższą ideą.

produkt atest zgodności z normą PN-EN 1729-1:2016-02 oraz PN-EN 1729-2+A1:2016-02.

detale Siedzisko
 • poręczne siedzisko tworzone z tworzywa sztucznego

Baza
 • Stelaż wytwarzany ze stali, średnica 22 mm

Stopki
 • Stopki przeciwpoślizgowe produkowane z tworzywa nienaturalnego

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.