Menu

Krzesło dziecięce na wzrost 159-188cm Solo VS03 rozmiar 6

Cechy produktu
 • Producent Entelo 
 • Rodzaj krzesło 
Opis
generujemy tylko zdrowe krzesła!

Liczne badania potwierdzają, że około 70% dzieci w wieku szkolnym ma błędy albo wady postawy.

dobre Krzesła dobrane są do wzrostu użytkownika i występują w 4 rozmiarach. Pamiętajodpowiednio scalić rozmiar krzesła do wzrostu dziecka.

Czym są korzystne Krzesła?

dobre Krzesła to linia produktów praktycznych, które dzięki posiadanym parametrom i najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu dobrej pozycji siedzącej, a w konsekwencji wspomagają dobry rozwój kręgosłupa. Krzesła poprzez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują prawidłową pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

dobre Krzesła zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 dzięki temu posiadają wymiary asygnowane do wzrostu użytkownika. sprawia to,w sytuacji najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” razem z nimi.

Krzesło młodzieżowe Solo

Solo to połączenie miękkiego, tapicerowanego siedziska ze stelażem w kolorze popiel. Jako krzesło stacjonarne zezwala na wielogodzinną naukę z zachowaniem poprawnej pozycji siedzącej. Dostępność w wielu wymiarach i duża kolorystyka dzianin pozwala skonsolidować model do aranżacji wnętrza pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Towar zaprojektowany i stworzony w Polsce.

Specyfikacja tkaniny Visto
 • Kolorystyka: czarny, szary, zielony, niebieski, fioletowy, różowy, czerwony, beżowy

 • Kolor przeszyć: biały

 • Kolor lamówki: biały

 • Gramatura: 255 g/m2

 • Skład: 100% poliester

 • Ścieralność: 45 000 cykli

Jak dobrać optymalny rozmiar krzesła do wzrostu dziecka?

Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia w okresie dojrzewania, kiedy rośniemy i się rozwijamy. Posiadając 130 cm wzrostu poszczególne odcinki kręgosłupa znajdują się na innej wysokości w chwili kiedy osiągniemy 170 cm wzrostu. Z punktu ergonomii jest to stanowczo ważne, by krzesło było optymalnie dopasowane do wzrostu dziecka czy dorosłego.

rozmiary korzystnych Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, żeby na każdym etapie rozwoju wspierały kręgosłup przez zachowanie krzywizn i uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

dokumenty i atesty

Tworzenie innowacyjnych przestrzeni i wnętrz to tworzenie przestrzeni bezpiecznych. W tym celu potrzebne jest wykorzystanie wyposażenia, które nie tylko nie zagraża zdrowiu użytkowników, ale aktywnie bądź pasywnie wspomaga funkcje ochronne. Produkty przedstawione w naszej ofercie są zaprojektowane zgodnie z powyższą ideą.

produkt certyfikat zgodności z normą PN-EN 1729-1:2016-02 oraz PN-EN 1729-2+A1:2016-02.

detale Siedzisko
 • poręczne siedzisko wytwarzane z tworzywa sztucznego

Baza
 • Stelaż tworzony ze stali, średnica 22 mm

Stopki
 • Stopki przeciwpoślizgowe wytwarzane z tworzywa sztucznego

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.