Menu

Krzesło regulowane COMF-PRO Oxford - Niebieski

Cechy produktu
  • Rodzaj krzesło 
Opis

Wyobraź sobie krzesło, które zapewni niebywały komfort, bezpieczeństwo postawy oraz nadzwyczajnie złączy się do każdego etapu rozwoju twojego dziecka. To już nie są tylko marzenia. To fakt! Bezpieczeństwo Krzesło znaczny zakres regulacji oparcia, a także siedziska, dzięki temu możesz dobrać nadzwyczajną i bezpieczną pozycję dla twojego dziecka.

Krzesło na dodatek system kółek z zaimplementowanym hamulcem, dzięki czemu twoje dziecko będzie bezpieczne podczas zabawy albo nauki. Komfort Krzesło wytworzone jest z miękkich materiałów, które zapewniają komfort podczas siedzenia, a system regulacji przemyślany jest w taki sposób, aby nie sprawiał najmniejszego kłopotu w trakcie dobierania najbardziej wygodnej pozycji za biurkiem.

Edukacja Dziecko dzięki pionierskim rozwiązaniom może korzystać z przedmiotu, który samo może zespolić do swych potrzeb. Dzięki czemu może nauczyć się dbać o swoje bezpieczeństwo co może przynieść nieocenione korzyści w przyszłości podczas całego życia.

długookresowość – Dzięki szerokiemu zakresowi regulacji i wysokiej jakości materiałom, przedmiot ten może zostać z twoim dzieckiem i dbać o jego komfort i bezpieczeństwo przez długie lata. Zdajemy sobie sprawę, iż twoje dziecko rośnie niezwykle szybko, dlatego opracowaliśmy przedmiot, który może rosnąć razem z nim!

Jakbyś chciał, aby wyglądał wnętrze twojego dziecka? Wiem! Musi być bezpieczny, to bez dwóch zdań. Musi być wygodny, ponieważ chcemy dać dziecku wszystko co najlepsze. aby było, gdyby przedmioty w jego pokoju były długoletnie, zrobione z porządnych tworzyw i hipoalergiczne.

Cudownie żeby było także, gdyby przedmioty mogły rosnąć razem z dzieckiem. Wtedy mielibyśmy pewność, że wydane przed nas pieniądze inwestujemy długoterminowo, a dziecko może czerpać pełnię satysfakcji przez długi okres swojego dynamicznego rozwoju… Twoje marzenia zainspirowały nas do stworzenia przełomowych rozwiązań!

wyprodukowane przez nas krzesło możesz rewelacyjnie scalić do wzrostu twojego dziecka w każdym etapie jego rozwoju. To właśnie rozwój i oczekiwania z nim związane stanowiły dla nas motywację do stworzenia czego nietuzinkowego, oryginalnego i szczególnie użytecznego!

Wiemy, że twoje dziecko zasługuje na wszystko co najlepsze. Ty natomiast wymagasz dużo od przedmiotów, które kupujesz. Zjednoczyliśmy oba te czynniki i dajemy w twoje ręce produkt, który na każdym kroku może zaskakiwać Cię niezwykle pozytywnie poprzez długie lata!

przypasuj krzesło do wzrostu Twojego dziecka Wysokość krzesła powinna być przypasowana tak, żeby kąt pomiędzy udem, a podudziem wynosił 90°, a także stopy spoczywały zrównoważenie na podłożu. Specjalnie wyprofilowane oparcie zapewnia optymalne podparcie dla odcinka lędźwiowego oraz szyjnego.

Regulacja głębokość siedziska zagwarantuje podparcie dla 2/3 do 3/4 długości ud. Dystans między krawędzią krzesła, a zgięciami kolan powinien wynosić od 1 do 2cm. Dane techniczne Możliwość regulacji: Od 137cm do 180cm wzrostu.

Pochodzenie: Tajwan Materiał: Stal średniowęglowa, styropian o wysokiej gęstości, dzianina – eko-nilon rozmiary fotela: Całość: szer. 61 x dł. 62 x wys. 79 cm rozmiar poduszki siedziska: szer. 45 x dł. 45 cm rozmiar poduszki oparcia: szer.

40 x dł. 40 cm Wysokość siedzisko: 32 ~ 51 cm (+ 2 cm) Przedłużenie siedzenia: 30 ~ 45 cm (+ 2 cm) Grubość siedziska: 9 cm Obciążenie: Do 100 kg Wersje kolorystyczne: Czarny / czerwony / różowy / niebieski / zielony Opakowanie: 1 pudełko 65,5 x 58 x 27, waga 16 kg

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.