Menu

Krzesło Solo

Cechy produktu
  • Producent Entelo 
  • Rodzaj krzesło 
Opis
Wybierz dzianinę i następnie rozmiar krzesła dane technologiczne: tabelka rozmiarów krzesła: rozmiar 3 wymiary:

wymiar 4 wymiary:

wymiar 5 rozmiary:

rozmiar 6 rozmiary:

_breakpoint

Krzesło Solo - wersja na nóżkach

poręczne krzesło Solo ma specjalny profil, który zagwarantuje korzystną postawę w trakcie nauki czy zabawy.

Solo należy do kolekcji krzeseł użytecznych dla dzieci i młodzieży - cechuje się specjalnym profilem siedziska i oparcia.

Krzesło wspiera odcinek krzyżowy, lędźwiowy i piersiowy pleców, uniemożliwiając kłopotom z kręgosłupem. Solo to krzesło dziecięco - młodzieżowe przystępne w czterech rozmiarach w zależności od wzrostu użytkownika.

Siedzisko krzesła ma specjalny profil gwarantujący odpowiedni kąt miednicy przez co nawet przy dłuższym siedzeniu nie męczy użytkownika. Oparcie jest dość potężnie profilowane i nadzwyczajnie dostosowuje się do naturalnych krzywizn kręgosłupa.

W zależności od wersji ranty krzesła Solo posiadają białą albo czarną lamówkę a na siedzisku, a także oparciu estetyczne poziome przeszycia.

Krzesło Solo przystępne jest w czterech wersjach rozmiarowych - w zależności od wzrostu użytkownika. W sytuacji granicznych wartości zaleca się zakup krzesła o pokaźniejszym wymiarze.

rozmiary 3, a także 4 to krzesła dziecięce - wymiar 5oraz 6 zaliczyć można do krzeseł młodzieżowych.

Zapraszamy na naszą prezentację video krzesła od Entelo:

Całość jest tapicerowana wysokiej jakości dzianinami co zagwarantuje długoletnie użytkowanie. Norm to artykuł wysokiej jakości zwykle stawiający na zdrowie rosnącego użytkownika - prawidłowa postawa ciała uniemożliwia garbieniu się i innym nieprawidłowym postawom ciała mającym niejednokrotnie wpływ na kłopoty w przyszłości - lepiej zapobiegać niż leczyć.

Krzesło jak i tkaniny posiadają atesty i spełniają rygorystyczne normy co jest potwierdzeniem,otrzymują Państwo towar dopracowany, wytrzymały i bezpieczny.

Każdemu rodzicowi zależy na zdrowiu swych dzieci - istotnie w okresie gdy one rosną - dobrze dopasowane - ergonomiczne krzesło Solo zadba o prawidłową postawę.

Krzesło jest wygodne i komfortowe - postępowy design sprawi,wyśmienicie wpasuje się w dziecięcy czy również młodzieżowy pomieszczenie.

tkaniny aż 29 odcieni:

Krzesło przystępne jest w 5 rodzajach dzianin co daje aż 29 wersji kolorystycznych do wyboru. Dysponujemy wzornikiem dzianin prosimy o kontakt - jesteśmy w stanie wysłać zdjęcie "na żywo".

Visto: Miękka i przyjemna w dotyku tkanina poliestrowa, występuje w 8 wersjach kolorystycznych. Odcień lamówki i przeszyć - biały. Gramatura: 255 g/m2. Skład: 100% poliester. Ścieralność: 45 000 cykli.

Jasmine: Miękka i wyjątkowo miła w dotyku dzianina poliestrowa, występuje w 5 kolorach.
Kolor lamówki i przeszyć - biały. Gramatura: 250 g/m2. Skład: 100% poliester
Ścieralność: 100 000 cykli. Dzianina przeszła test zapalności zgodnie z normą EN1021-1.

Velvet: bardzo przyjemna w dotyku, zwana czasem aksamitem albo pluszem tkanina poliestrowa. Występuje w 5 kolorach. Odcień przeszyć i stęblowania szary. Gramatura: 430 g/m2. Skład: 100% poliester. Ścieralność: 100 000 cykli. Tkanina przeszła test zapalności zgodnie z normą EN1021-1
WATER REPELLEND - dzianina pokryta jest specjalną warstwą ochronną, stwarzająca hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów. Uniemożliwia to natychmiastowemu absorbowaniu wody poprzez tkaninę, powodując że ciecz skrapla się na powierzchni materiału.

Monolith: Miła w dotyku tkanina poliestrowa z delikatnym połyskiem. Występuje w 5 kolorach. Odcień przeszyć i stęblowania szary. Gramatura: 330 g/m2. Skład: 100% poliester. Ścieralność: 100 000 cykli.
dzianina przeszła test zapalności zgodnie z normą EN1021-1
WATER REPELLEND - tkanina pokryta jest specjalną warstwą ochronną, stwarzająca hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów. Uniemożliwia to natychmiastowemu absorbowaniu wody przez dzianinę, powodując iż ciecz skrapla się na powierzchni materiału.

Storia: poliestrowa tkanina wielokolorowa z naniesioną grafiką. Przystępne 6 motywów graficznych. Kolor lamówki - biały. Gramatura: 90 g/m2. Skład: 100% poliester Ścieralność: 25 000 cykli.

Podstawa:

, a także podstawa krzesła Solo wytworzona jest ze stali - lakierowana jest na szary kolor. Nogi krzesłą zaopatrzone są w stopki zapobiegające zarysowaniom podłogi.

Krzesła Entelo posiadają świetnie wyprofilowane siedzisko, a także oparcie tym samym pozytywnie wpływają na postawę użytkownika podczas nauki, pracy czy relaksu uniemożliwiając garbieniu się i niezdrowym nawykom spowodowanym, poprzez źle dopasowane krzesło. Adekwatna postawa oraz wsparcie w postaci prawidłowo wyprofilowanego krzesła trafiające w naturalne krzywizny ciała ludzkiego jest bardzo ważne w wieku dziecięcym, a także u nastolatków.

Lepiej uniemożliwiać niż leczyć:

  • odpowiednio wyprofilowane siedzisko dające dobry kąt miednicy użytkownika
  • Wsparcie odcinka krzyżowego kręgosłupa
  • Wsparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa
  • Wsparcie odcinka piersiowego pleców

Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849

Jeśli masz pytania dotyczące rodziny krzeseł Entelo - zapraszamy do skorzystania z chatu lub formularza kontaktowego - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Instrukcja montażu:
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.