Menu

Stół dla dzieci ZET, 1200x600x550 mm, brzoza, biały

Cechy produktu

  • Producent AJ Produkty 
  • Rodzaj stolik 

Opis

mocny stół w zarysie prostokąta. Rama i nogi z litego drewna brzozowego. Posiada blat z laminatu wysokociśnieniowego HPL w odcieniu brzoza albo biały. Stół do zabawy Zet wytrzyma najistotniej wyrafinowane dziecięce pomysły. Artykuł jest szczególnie wytrzymały - genialny wybór do środowisk szkolnych i przedszkolnych. Rama i boki wyprodukowane z litej brzozy - trwałego i naturalnego materiału. Blat posiada fazowane krawędzie i jest pokryty wytrzymałym laminatem wysokociśnieniowym HPL. Jest to tworzywo nietrudne w czyszczeniu, o pokaźnej odporności na zarysowania i uszkodzenia. Stół Zet to genialny wybór dla rozbrykanych maluchów! dostępny w wielu rozmiarach i kształtach, co powoduje, że prosto go wkomponować w niemal każde otoczenie.
Prostokątny blat sprawia, że stół z łatwością ustawić niemal w każdym pomieszczeniu. Sprawdzi się równocześnie samodzielnie, jak i w połączeniu z modelami półokrągłymi oraz w profilu trapezu.
Można dodatkowo ustawić kilka prostokątnych stołów obok siebie, zwiększając w ten sposób powierzchnię użytkową.
Stół można stosować nawet w niewielkich pomieszczeniach. Połącz z krzesłami Zet i stwórz przyjemne, a także użyteczne miejsce do pracy i zabawy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.