Menu

Stół dla dzieci ZET, 1200x600x550 mm, brzoza, biały

Cechy produktu

  • Producent AJ Produkty 
  • Rodzaj stolik 

Opis

konkretny stół w kształcie prostokąta. Rama i nogi z litego drewna brzozowego. Ma blat z laminatu wysokociśnieniowego HPL w kolorze brzoza albo biały. Stół do zabawy Zet wytrzyma najmocniej wykwintne dziecięce pomysły. Towar jest stanowczo wytrzymały - wspaniały wybór do środowisk szkolnych i przedszkolnych. Rama i boki stworzone z litej brzozy - trwałego i naturalnego materiału. Blat posiada fazowane krawędzie i jest pokryty wytrzymałym laminatem wysokociśnieniowym HPL. Jest to tworzywo proste w czyszczeniu, o szerokiej niepodatności na zarysowania i uszkodzenia. Stół Zet to świetny dobór dla rozbrykanych maluchów! przystępny w wielu rozmiarach i kształtach, co powoduje, że prosto go wkomponować w niemal każde otoczenie.
Prostokątny blat powoduje, że stół prosto ustawić niemal w każdym pomieszczeniu. Sprawdzi się równocześnie samodzielnie, jak i w połączeniu z modelami półokrągłymi i w profilu trapezu.
Można na dodatek ustawić kilka prostokątnych stołów obok siebie, rozszerzając w ten sposób powierzchnię użytkową.
Stół można stosować nawet w niewielkich pomieszczeniach. Połącz z krzesłami Zet i stwórz przyjemne i użyteczne miejsce do pracy i zabawy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.