Menu

Stół dla dzieci ZET, 800x800x630 mm, brzoza

Cechy produktu
  • Producent AJ Produkty 
  • Rodzaj stolik 
Opis

solidny stół z kwadratowym blatem. Rama i nogi z litego drewna brzozowego. Posiada blat z laminatu wysokociśnieniowego HPL w kolorze brzoza lub biały. Stół do zabawy ZET wytrzyma najbardziej wyszukane dziecięce pomysły.

produkt jest stanowczo wytrzymały - perfekcyjny dobór do środowisk szkolnych i przedszkolnych. Rama, a także boki produkowane z litej brzozy - trwałego i naturalnego materiału. Blat ma fazowane krawędzie i jest pokryty wytrzymałym laminatem wysokociśnieniowym HPL.

Jest to tworzywo nieskomplikowane w czyszczeniu, o znacznej oporności na zarysowania i uszkodzenia. Stół ZET to rewelacyjny wybór dla rozbrykanych maluchów! przystępny w wielu rozmiarach i kształtach, co powoduje, że łatwo go wkomponować w niemal każde otoczenie.

Kwadratowy blat to dobra opcja w miejscach, gdzie trzeba posadzić niewielką grupkę dzieci. Stół łatwo ustawić nawet w niewielkich pomieszczeniach. Połącz z krzesłami ZET i stwórz przyjemne oraz poręczne miejsce do pracy i zabawy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.