Menu

Stół dla dzieci ZET, okrągły, 1200x500 mm, brzoza, biały

Cechy produktu

  • Producent AJ Produkty 
  • Rodzaj stolik 

Opis

potężny stół w kolistym kształcie. Rama i nogi z litego drewna brzozowego. Ma blat z laminatu wysokociśnieniowego HPL w odcieniu brzoza lub biały. Stół do zabawy Zet wytrzyma najbardziej wymyślne dziecięce pomysły. Artykuł jest istotnie wytrzymały - rewelacyjny wybór do środowisk szkolnych i przedszkolnych. Rama oraz boki stworzone z litej brzozy - trwałego i naturalnego materiału. Blat posiada fazowane krawędzie i jest pokryty wytrzymałym laminatem wysokociśnieniowym HPL. Jest to tworzywo łatwe w czyszczeniu, o wielkiej niepodatności na zarysowania i uszkodzenia. Stół Zet to rewelacyjny wybór dla rozbrykanych maluchów! przystępny w wielu wymiarach i kształtach, co powoduje, że prosto go wkomponować w niemal każde otoczenie.
krągły blat zagwarantuje przestrzeń dla sporej liczby osób, oszczędzając jednocześnie miejsce. Taki zarys oznacza, iż wszyscy uczestniczą w zajęciach i nikt nie siedzi na rogu!
Stół można stosować choćby w niewielkich pomieszczeniach. Połącz z krzesłami Zet i stwórz przyjemne i użyteczne miejsce do pracy i zabawy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.