Menu

Stół dla dzieci ZET, okrągły, 1200x500 mm, brzoza

Cechy produktu
  • Producent AJ Produkty 
  • Rodzaj stolik 
Opis
solidny stół w krągłym profilu. Rama i nogi z litego drewna brzozowego. Ma blat z laminatu wysokociśnieniowego HPL w kolorze brzoza albo biały. Stół do zabawy Zet wytrzyma najistotniej wymyślne dziecięce pomysły. Produkt jest istotnie wytrzymały - nadzwyczajny wybór do środowisk szkolnych i przedszkolnych. Rama, a także boki wykonane z litej brzozy - trwałego i naturalnego materiału. Blat ma fazowane krawędzie i jest pokryty wytrzymałym laminatem wysokociśnieniowym HPL. Jest to tworzywo przystępne w czyszczeniu, o obszernej wytrzymałości na zarysowania i uszkodzenia. Stół Zet to nadzwyczajny dobór dla rozbrykanych maluchów! dostępny w wielu wymiarach i kształtach, co powoduje, że łatwo go wkomponować w niemal każde otoczenie.
okrągły blat zagwarantuje przestrzeń dla pokaźnej liczby osób, oszczędzając równocześnie miejsce. Taki kształt oznacza, iż wszyscy uczestniczą w zajęciach i nikt nie siedzi na rogu!
Stół można stosować nawet w niewielkich pomieszczeniach. Połącz z krzesłami Zet i stwórz przyjemne i funkcjonalne miejsce do pracy i zabawy.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.