Menu

Stół dla dzieci ZET, półokrągły, 1200x600x500 mm, brzoza

Cechy produktu
  • Producent AJ Produkty 
  • Rodzaj stolik 
Opis
mocny półokrągły stół. Stół do zabawy oferuje blat o wytrzymałej powierzchni. Stół do zabawy ZET to mocny drewniany stół, który jest wytrzymały na dziecięce gry i zabawy. Stół jest konkretny w swojej prostocie i idealnie nadaje się do zabaw przedszkolnych. Rama ma nogi i boki tworzone z litej brzozy, wytrzymałego, naturalnego materiału, który daje wrażenie prawdziwego drewna. Blat ma ścięte krawędzie i warstwę wierzchnią z laminatu wysokociśnieniowego. Gwarantuje to wytrzymałą powierzchnię, która jest wytrzymała na uderzenia i zalanie i nie wymaga konserwacji. Stół do zabawy ZET jest nieprzeciętnym rozwiązaniem dla dzieci, które lubią się bawić!
Stół do zabawy ZET jest przystępny w kilku kształtach i rozmiarach, które można łączyć na różne sposoby. Typ półokrągły sprawdza się samodzielnie albo w połączeniu ze stołami prostokątnymi i trapezowymi. Półokrągły kształt umożliwia postawienie stołu przy ścianie. Takie ustawienie wciąż proponuje mnóstwo miejsca przy stole. Alternatywnie możesz stworzyć jeden okrągły stół, łącząc ze sobą dwa półokrągłe. Połącz z krzesłem ZET, aby stworzyć wyśmienitą przestrzeń do siedzenia!
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.