Menu

Stół dla dzieci ZET, półokrągły, 1200x600x550 mm, brzoza, biały

Cechy produktu
  • Producent AJ Produkty 
  • Rodzaj stolik 
Opis

konkretny stół z półokrągłym blatem. Rama i nogi z litego drewna brzozowego. Ma blat z laminatu wysokociśnieniowego HPL w kolorze brzoza albo biały. Stół do zabawy ZET wytrzyma najistotniej wyrafinowane dziecięce pomysły.

produkt jest szczególnie wytrzymały - wspaniały dobór do środowisk szkolnych i przedszkolnych. Rama i boki wykonane z litej brzozy - trwałego i naturalnego materiału. Blat posiada fazowane krawędzie i jest pokryty wytrzymałym laminatem wysokociśnieniowym HPL.

Jest to tworzywo nietrudne w czyszczeniu, o dużej wytrzymałości na zarysowania i uszkodzenia. Stół ZET to nieprzeciętny dobór dla rozbrykanych maluchów! dostępny w wielu wymiarach i kształtach, co sprawia, że z łatwością go wkomponować w niemal każde otoczenie.

Półokrągły blat perfekcyjnie spełni oczekiwania samodzielnie, jak i w połączeniu z modelami w zarysie prostokąta, a także trapezu. Można go nawet umieścić bezpośrednio przy ścianie, a wciąż zapewni mnóstwo miejsca do siedzenia.

Dwie sztuki z łatwością ustawić razem, wytwarzając okrągły stół. Stół można stosować choćby w niewielkich pomieszczeniach. Połącz z krzesłami ZET i stwórz przyjemne, a także praktyczne miejsce do pracy i zabawy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.