Menu

Stół dla dzieci ZET, w kształcie trapezu, 1200x600x500 mm, brzoza

Cechy produktu

  • Producent AJ Produkty 
  • Rodzaj stolik 

Opis

potężny stół z blatem w kształcie trapezu. Rama i nogi z litego drewna brzozowego. Posiada blat z laminatu wysokociśnieniowego HPL w kolorze brzoza albo biały. Stół do zabawy Zet wytrzyma najmocniej wyszukane dziecięce pomysły. Produkt jest stanowczo wytrzymały - rewelacyjny dobór do środowisk szkolnych i przedszkolnych. Rama i boki wyprodukowane z litej brzozy - trwałego i naturalnego materiału. Blat ma fazowane krawędzie i jest pokryty wytrzymałym laminatem wysokociśnieniowym HPL. Jest to tworzywo nietrudne w czyszczeniu, o obfitej oporności na zarysowania i uszkodzenia. Stół Zet to wspaniały wybór dla rozbrykanych maluchów! dostępny w wielu rozmiarach i kształtach, co sprawia, że prosto go wkomponować w niemal każde otoczenie.
Blat w profilu trapezu otwiera możliwość połączenia z modelami prostokątnymi i półokrągłymi. Można go również użytkować samodzielnie. Dwie sztuki prosto zestawić, uzyskując sześciokąt!
Stół z łatwością ustawić choćby w niewielkich pomieszczeniach. Połącz z krzesłami Zet i stwórz przyjemne i funkcjonalne miejsce do pracy i zabawy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.