Menu

Stół do zabawy MINNA, 4 przegrody, 800x450x530 mm, biały

Cechy produktu
  • Producent AJ Produkty 
  • Rodzaj stolik 
Opis

Wielofunkcyjny stół do zabaw ze składanym blatem. Stół dziecięcy MINNA jest nad wyraz ergonomicznym stołem zabaw, znakomity jako miejsce do przechowywania i do przedszkolnych zabaw. Stół jest wyprodukowany z białej pigmentowanej sklejki brzozowej, posiada wytrzymały jasnoszary blat wytwarzany z laminatu wysokociśnieniowego, który jest trwałym i nietrudnym do utrzymania w czystości materiałem.

Stół MINNA ma rozkładany blat, który że można dwukrotnie rozszerzyć jego powierzchnię, praktyczne rozwiązanie które zezwala na zabawę wielu dzieci przy jednym stole. Stół MINNA ma cztery albo sześć przedziałów do przechowywania tworzyw szkolnych i zabawek.

Przegrody można uzupełnić o szuflady, które są przystępne jako wyposażenie dodatkowe. Stół jest w dodatku wyposażony w blokowane kółka, które sprawiają że z łatwością można go przesuwać albo zablokować w miejscu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.