Menu

Stół do zabawy MINNA, 6 przegród, 1200x450x530 mm, biały

Cechy produktu
  • Producent AJ Produkty 
  • Rodzaj stolik 
Opis

Wielofunkcyjny stół do zabaw ze składanym blatem. Stół dziecięcy MINNA jest nad wyraz użytecznym stołem zabaw, rewelacyjny jako miejsce do przechowywania i do przedszkolnych zabaw. Stół jest produkowany z białej pigmentowanej sklejki brzozowej, ma wytrzymały jasnoszary blat stworzony z laminatu wysokociśnieniowego, który jest trwałym i łatwym do utrzymania w czystości materiałem.

Stół MINNA ma rozkładany blat, który że można dwukrotnie zwiększyć jego powierzchnię, funkcjonalne rozwiązanie które umożliwia zabawę wielu dzieci przy jednym stole. Stół MINNA ma cztery lub sześć przedziałów do przechowywania materiałów szkolnych i zabawek.

Przegrody można uzupełnić o szuflady, które są przystępne jako wyposażenie dodatkowe. Stół jest ponadto zaopatrzony w blokowane kółka, które sprawiają że z łatwością można go przesuwać lub zablokować w miejscu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.