Menu

Stół dziecięcy SET, biały

Cechy produktu
  • Producent AJ Produkty 
  • Rodzaj stolik 
Opis
konkretny prostokątny stół z ramą i nogami stworzonymi z brzozy. Stół ma blat tworzony z wysokociśnieniowego laminatu w kolorze brzozy. Stół dziecięcy ZET to gruby drewniany stół, który może wytrzymać dziecięce gry i zabawy. Stół jest konkretny w swojej prostocie i wyśmienity do przedszkola. Rama ma nogi i boki wytwarzane z litej brzozy - wytrzymałego naturalnego materiały który daje poczucie prawdziwego drewna. Blat ma ścięte krawędzie i zewnętrzną warstwę laminatu wysokociśnieniowego. Gwarantuje to wytrzymała powierzchnię, odporną na uderzenia i wycieki. Stół ZET jest po prostu nieprzeciętny dla dzieci.
Stół jest przystępny w kilku wymiarach i kolorach, co pozwala prosto stworzyć dopasowane do warunków otoczenia rozwiązanie. Prostokątny model szczególnie umieścić w większości obszarów. Realne połączeni z półkolistymi, trapezowymi albo kolejnymi prostokątnymi stołami w celu zapewnienia większego blatu. Połącz z krzesłem ZET żeby uzyskać jednolitą część wypoczynkową.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.