Menu

Stół dziecięcy SET, brzoza

Cechy produktu
  • Producent AJ Produkty 
  • Rodzaj stolik 
Opis
solidny prostokątny stół z ramą i nogami wytworzonymi z brzozy. Stół ma blat wyprodukowany z wysokociśnieniowego laminatu w kolorze brzozy. Stół dziecięcy ZET to gruby drewniany stół, który może wytrzymać dziecięce gry i zabawy. Stół jest potężny w swojej prostocie i nieprzeciętny do przedszkola. Rama ma nogi i boki wyprodukowane z litej brzozy - wytrzymałego naturalnego materiały który daje poczucie prawdziwego drewna. Blat ma ścięte krawędzie i zewnętrzną warstwę laminatu wysokociśnieniowego. Zapewnia to wytrzymała powierzchnię, odporną na uderzenia i wycieki. Stół ZET jest po prostu nieprzeciętny dla dzieci.
Stół jest dostępny w kilku wymiarach i kolorach, co pozwala prosto stworzyć dopasowane do warunków otoczenia rozwiązanie. Prostokątny model bardzo umieścić w większości obszarów. Osiągalne połączeni z półkolistymi, trapezowymi albo kolejnymi prostokątnymi stołami w celu zapewnienia pokaźniejszego blatu. Połącz z krzesłem ZET żeby uzyskać jednolitą część wypoczynkową.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.