Menu

Wysokie krzesło dziecięce LEANDER CLASSIC, brąz

Cechy produktu

  • Producent AJ Produkty 
  • Rodzaj krzesło 

Opis

Wysokie krzesełko o nieśmiertelnym skandynawskim designie. Oparcie, siedzisko i podnóżek można regulować, aby zapewnić dziecku wygodną, praktyczną pozycję siedzącą, niezależnie od wieku. Do krzesła można dodać drążek bezpieczeństwa, uprząż, tacę i poduszkę. To klasyczne krzesełko zostało zaprojektowane tak, żeby rosło razem z dzieckiem! Oparcie, siedzisko i podnóżek można regulować w rozmaitych pozycjach, co upraszcza dobranie krzesła do potrzeb dzieci w różnym wieku. Regulując krzesełko, możesz posiadać pewność, iż dziecko siedzi komfortowo i ergonomicznie.

Aby mieć pewność,niezwykle niewiele znaczące dzieci są bezpieczne na krzesełku, należy zamontować drążek zabezpieczający, który jest sprzedawany osobno. Gdy dziecko podrośnie, można łatwo zdjąć drążek zabezpieczający. Podnóżek można na dodatek zdjąć, jeśli nie jest już niezbędny, co oznacza, że z krzesła mogą korzystać także dorośli.

Krzesełko sprężystą konstrukcję, która stymuluje motorykę dziecka. Na dodatek lekko odkształcone nogi dla pokaźniejszej stabilności. Krzesełko wykonane jest z drewna bukowego z warstwą ochronną, którą prosto jest utrzymać w czystości.

Można także dokupić tacę do zamocowania na drążku zabezpieczającym. Przyda się podczas zabawy i podawania jedzenia dziecku. Poduszka, która jest zaprojektowana tak,świetnie pasowała do krzesełka, jest jeszcze przystępna jako akcesorium. Poduszka służy do ochrony pleców dziecka i gwarantuje pokaźniejszą wygodę. Wszystkie akcesoria są sprzedawane oddzielnie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.