Menu

Wysokie krzesło dziecięce LEANDER CLASSIC, czarny

Cechy produktu

  • Producent AJ Produkty 
  • Rodzaj krzesło 

Opis

Wysokie krzesełko o nieśmiertelnym skandynawskim designie. Oparcie, siedzisko i podnóżek można regulować, aby zapewnić dziecku wygodną, poręczną pozycję siedzącą, niezależnie od wieku. Do krzesła można dodać drążek bezpieczeństwa, uprząż, tacę i poduszkę. To tradycyjne krzesełko zostało zaprojektowane tak, aby rosło razem z dzieckiem! Oparcie, siedzisko i podnóżek można regulować w różnorodnych pozycjach, co usprawnia dopasowanie krzesła do potrzeb dzieci w przeróżnym wieku. Regulując krzesełko, możesz mieć pewność, że dziecko siedzi wygodnie i praktycznie.

Aby mieć pewność,niezwykle niewielkie dzieci są bezpieczne na krzesełku, należy zamontować drążek zabezpieczający, który jest sprzedawany osobno. Gdy dziecko podrośnie, można łatwo zdjąć drążek zabezpieczający. Podnóżek można również zdjąć, jeśli nie jest już konieczny, co oznacza, iż z krzesła mogą korzystać także dorośli.

Krzesełko rozciągliwą konstrukcję, która stymuluje motorykę dziecka. Jeszcze lekko wykrzywione nogi dla pokaźniejszej stabilności. Krzesełko wykonane jest z drewna bukowego z warstwą ochronną, którą prosto jest utrzymać w czystości.

Można także dokupić tacę do zamocowania na drążku zabezpieczającym. Przyda się w trakcie zabawy i podawania jedzenia dziecku. Poduszka, która jest zaprojektowana tak,genialnie pasowała do krzesełka, jest ponadto przystępna jako akcesorium. Poduszka służy do ochrony pleców dziecka i zapewnia pokaźniejszą wygodę. Wszystkie akcesoria są sprzedawane oddzielnie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.