Menu

Cat in the Book Elementarz języka angielskiego z płytą CD (opr. twarda)

Cechy produktu
  • ISBN 9788327102188 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Ewa Cisowska 
  • Wydawnictwo Centrum Edukacji Dziecięcej 
  • Ilość stron 160 
  • Rok wydania 2018 
Opis

CAT in the BOOK. Elementarz języka angielskiego to kompleksowa książka, bazująca na naturalnym sposobie uczenia języka angielskiego dla dzieci przedszkolnych, wytwarzająca interakcję dziecko - dorosły, przygotowana i dobrana do nowej podstawy programowej.

Dzięki tej metodzie dziecko doświadcza świat wieloma zmysłami, ucząc się języka całościowo, i głównie przez zabawę. Książka zawiera słówka, krótkie zdania, ćwiczenia, rymowanki i piosenki i potrzebne wskazówki, jak kreatywnie pracować z dzieckiem w domu i na zajęciach, żeby nauka była przyjemnością i dawała najkorzystniejsze rezultaty.

Rozwinie nie tylko naturalną chęć nauki, ale także, dzięki proponowanym ćwiczeniom i zabawom, twórczą ciekawość i wyobraźnię najmłodszych. To ważne: Przedszkolaki przeważnie eksplorują, tak poznają świat, a narzędziem do poznania go są zmysły i komunikacja.

Wszystkie słowa, zwroty, wyrażenia, piosenki, można utrwalać z w momentach, które posiadają związek z tym, czego się uczymy, samemu mówiąc w języku angielskim. Nie wymagajmy,zachęcajmy; nie odpytujmy, lecz naprowadzajmy na poprawną odpowiedź.

Przy okazji pracy z Elementarzem, nakierowujmy dziecko na słówka, aby samo mogło je później odtworzyć. Prowadzone w ten sposób, odczuje zainteresowanie i celowo będzie starało się zapamiętywać jak najwięcej szczegółów.

Chwalmy dzieci choćby za najdrobniejszy wysiłek. Będzie to dla nich pierwszorzędną nagrodą. Pozostaje nam życzyć ziszczenia doskonałej przygody z Elementarzem. Bawmy się, bo tylko wtedy możemy naprawdę nauczyć.

Elementarz opatrzony jest zabawnymi, niezwykłej urody ilustracjami Joli Richter-Magnuszewskiej, która w swoich pracach za każdym razem zostawia miejsce na wyobraźnię dziecka. Do książki dołączona jest płyta z fonetyczną wymową słóweki i piosenkami.

Według nowej podstawy programowej: "przygotowanie do posługiwania się językiem obcym nowożytnym powinno być włączone w różne działania realizowane w ramach programu wychowania przedszkolnego i powinno odbywać się przede wszystkim w formie zabawy.

Należy stworzyć warunki umożliwiające dzieciom osłuchanie się z językiem obcym w najróżniejszych sytuacjach życia codziennego".

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.