Menu

Chcę być kimś czyli jak osiągać cele w czasach gdy wszyscy dookoła mają wywalone (Tom 1) + zakładka do książki GRATIS (opr. twarda)

Cechy produktu
  • ISBN 9788393506576 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Michał Zawadka 
  • Wydawnictwo MindDream Michał Zawadka 
  • Ilość stron 232 
  • Rok wydania 2016 
Opis
"Chcę być kimś! czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone" to jedyna seria polskich książek dla młodzieży z zakresu rozwoju osobistego.

Publikacja swoją treścią pyta, odpowiada, prowokuje do myślenia i działania. Rozwiązuje problemy, kiedy trzeba daje przysłowiowego „kopa" i zmienia sposób podejścia do życia, żeby po przeczytaniu młody człowiek zrozumiał siebie i raz na za każdym razem zapamiętał, iż JEST wyjątkowY i ma prawo odnieść sukces! Oczywiście przy swoim zaangażowaniu:)

„Chcę być kimś" to nie tylko książka, to sposób myślenia i życia. Dzięki niej czytelnicy zbudują wiarę w siebie i zainspirują się do działania. To „miejsce", w którym młodzi ludzie, zamiast usłyszeć paplanie, iż są do „bani" i że do niczego się nie nadają, dowiedzą się, jak sporo znaczą i jak dużo są w stanie zdziałać. Poznasją narzędzia, dzięki którym nauczą się wyznaczać i zdobywać cele, a także zarządzać czasem i pieniędzmi. Autor wskazuje, jak budować wartościowe relacje i podejmować optymalne decyzje. Czytelnicy poznają techniki sztuki przemawiania, zagłębią się w sztukę myślenia i zmierzą się z barierami, które hamują ich w życiu. Michał Zawadka docenia indywidualność każdego odbiorcy, pokazuje wagę proaktywności i samodyscypliny.

Cała seria posiada 16 obszarów budowania osobowości.
Część pierwsza „Chcę być kimś" #1 to:
KIM JESTEM
WIARA W SIEBIE
SAMODYSCYPLINA
jednostkowOŚĆ

Książka powstała w oparciu o motywacyjne spotkania autora z ponad 5 000 nastolatków w całej Polsce. Publikacja jest równocześnie świetnym narzędziem dla nauczycieli i rodziców, usprawniającym komunikację i prezentującym rozwój osobisty młodzieży.
www.chcebyckims.pl

Podtytuł: czyli jak osiągać cele w czasach gdy wszyscy dookoła posiadają wywalone
ISBN: 9788393506576
Kod paskowy: 9788393506576
Autorzy: Zawadka Michał
Wydanie: 1
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 32378
liczba tomów: 4
Numer kolejny tomu: 1
Miejscowość: WARSZAWA
ilość stron: 256
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.1
Format: 14.5x20.5cm
Głębokość (mm): 19
Waga: 0.36
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.