Menu

Dziennik Cwaniaczka 4 Ubaw po pachy (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788310136534 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Jeff Kinney 
  • Wydawnictwo Nasza Księgarnia 
  • Ilość stron 224 
  • Rok wydania 2020 

Opis

"Dziennik Cwaniaczka 4. Ubaw po pachy" to znakomita sugestia nie tylko dla młodych czytelników.Kolejna część międzynarodowego bestsellera, który dorosłym pomaga zrozumieć zmagania nastolatków z codziennością, a im samym dostarcza zabawnego i realnego spojrzenia na rzeczywistość.W kolejnej części cyklu autorstwa Jeffa Kinneya o przygodach nastoletniego Grega Heffleya spotykamy korzystnie znanych nam bohaterów.

Akurat trwają wakacje i większość młodych ludzi doskonale bawi się, zaznając różnego typu aktywnych rozrywek na zewnątrz. Greg jednak nie zalicza się do tego grona. Jak wszyscy należycie wiemy, bohater brzydzi się wszelkim wysiłkiem, a sport budzi w nim raczej ambiwalentne odczucia.Najbliższe miesiące Greg zamierza spędzić w zaciszu własnego pokoju w towarzystwie gier komputerowych.

Nieco inne plany ma jego mama, która na nadchodzące lato zaplanowała dużo rozrywek integrujących rodzinę i uwzględniających zróżnicowanego rodzaju aktywne spędzanie czasu na zewnątrz.proces powieści Jeffa Kinneya, inspirowany jego własnymi przeżyciami z lat nastoletnich, opowiada o jednym z najtrudniejszych momentów w życiu każdej jednostki, czyli okresie dojrzewania.

Ze względu na znakomity humor seria na całym świecie zyskała już miano kultowej. Greg jest bohaterem istotnie autentycznym, który w naturalny sposób wzbudza sympatię nastoletnich czytelnikach.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.