Menu

Dziennik cwaniaczka 6. Biała gorączka (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788310122414 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Jeff Kinney 
  • Wydawnictwo Nasza Księgarnia 
  • Ilość stron 224 
  • Rok wydania 2012 
Opis
Greg Heffley ma przechlapane. Zdewastował szkolne mienie i już czuje oddech policji na karku. Dzisiaj tylko jedno może uratować mu skórę. Śnieg.
Tak się szczęśliwie składa, iż nadchodzi śnieżyca stulecia i dom Heffleyów zostaje odcięty od świata. Co za ulga! ale czy bez wątpienia? Greg, zmuszony do opieki nad upiornym młodszym braciszkiem, dostaje białej gorączki?
Przeczytaj na dodatek inne tomy bestsellerowej serii:
?Dziennik cwaniaczka?
?Rodrick rządzi?
?Szczyt wszystkiego?
?Ubaw po pachy?
?Przykra prawda?
Są wakacje i wszystkie dzieciaki szaleją na dworze. No, prawie wszystkie. Greg Heffley, jak wiecie, brzydzi się wysiłkiem, a słowo "sport" budzi jego przerażenie. Greg zupełnie inaczej wyobraża sobie najbliższe miesiące. Zamierza spędzić je w domu w towarzystwie gier komputerowych. Niestety, mama obmyśliła ekstremalny plan na lato. Wyobraża sobie, iż wszyscy Heffleyowie będą spędzać czas na świeżym powietrzu i zacieśniać więzi rodzinne...

wyjątkowa linia... Poczucie humoru to przepis na sukces.
"PUBLISHERS WEEKLY"
Przekonuje do czytania choćby najmocniej wytrzymałych.
"USA TODAY"
Kolejny tom bestsellerowej linii!

Gregowi Heffleyowi zawsze okropnie się spieszyło do tego całego dojrzewania. Dobra, lecz czy dojrzałość naprawdę ma jakiś sens? Raz że dziewczyny robią się nie do zniesienia, a dwa że Rowley, najkorzystniejszy kumpel Grega, jak z zasady całkowicie nie jest w temacie. Co gorsza, on chyba nigdy nie zrozumie, o co chodzi w byciu nastolatkiem. No i taka jest właśnie przykra prawda.

To książka dla twoich dzieci, jeżeli lubią czytać... A zwłaszcza jeżeli nie lubią.
WHOOPI GOLDBERG
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.