Menu

Gra Loteryjka Zwierzęta 2+ (opr. kartonowa)

Cechy produktu
  • ISBN 9788377889275 
  • Oprawa kartonowa 
  • Autor Łazowski Maciej 
  • Wydawnictwo Edgard 
  • Ilość stron
  • Rok wydania 2017 
Opis
bardzo proste zasady gry, która polega na wyszukiwaniu szczegółów i dobraniu obrazka na żetonie do odpowiedniego miejsca na planszy. Loteryjka Zwierzęta 2+ rozwija spostrzegawczość, koncentrację, precyzję i koordynację optycznie-ruchową, a także umiejętność rozpoznawania zwierząt w ich naturalnym otoczeniu.
6 bajecznie kolorowych plansz, a także 36 okrągłych żetonów to propozycja nadzwyczajnej zabawy dlanajmłodszych dzieci.Cztery warianty rodzinnej rozgrywki zachęcą do gry na dodatek starsze dzieci i będą okazją do doskonalenia umiejętności porządkowania i grupowania obiektów na żetonach oraz rozwijania pamięci wzrokowej.
Trwałe, tworzone z grubej tektury komponenty są świetne już dla dwulatków, a zabawa w przyporządkowywanie obrazków zwierząt do znacznych ilustracji na planszach dostarczy dzieciom mnóstwo radości, ćwicząc przy tym motorykę małą i umiejętność rozpoznawania kształtów.
Do współpracy z Kapitanem Nauką zostali zaproszeni utalentowani polscy ilustratorzy. To właśnie ich fascynujące grafiki pobudzają dziecięcą wyobraźnię i zapraszają do wspólnego spędzania wolnego czasu. Nieszablonowe ilustracje przygotowane przezMacieja Łazowskiego do gry Loteryjka Zwierzęta 2+ przedstawiają 36 zwierząt: mieszkańców afrykańskiej sawanny, arktycznej krainy lodu, wiosennej łąki, lasu, wiejskiego gospodarstwa oraz zwierzęta domowe.
Gra Loteryjka Zwierzęta 2+(wcześniej wydana jakoLotto Zwierzęta 2+) otrzymała wyróżnienie w XV edycji prestiżowego konkursu organizowanego poprzez Komitet Ochrony Praw DzieckaŚwiat przychylny Dziecku. Została wyprodukowana w Polsce, z najwyższą skrupulatnością i troską o bezpieczeństwo najmłodszych.
W linii także:
Loteryjka barwy 2+
Loteryjka Ubrania 3+
Loteryjka Świat 3+


Data premiery: 2017-03-03
EAN: 9788377889275
Opakowanie: zintegrowana
Producent: Edgard
Rok wydania: 2017
wymiary: 21,5x14,5x3,5 cm
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.