Menu

My Little Pony Jak powstał świat kucyków - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. Darmowa dostawa, już od 99,99 zł. (opr. twarda)

Cechy produktu
  • ISBN 9788328122093 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Mary Jane Begin 
  • Wydawnictwo Egmont 
  • Ilość stron 216 
  • Rok wydania 2017 
Opis

My Little Pony. Jak powstał świat kucyków to pierwsza książka, z której dowiecie się absolutnie wszelkiego o historii powstania uznanej przez dzieci i dorosłych animacji My Little Pony. W środku odnajdziesz szkice, fotografie, wywiady i opowieści na temat powstawania Equestrii.

To nieprzeciętny pomysł na prezent dla wszelkich miłośników My Little Pony. Sprawdź, jak ewoluował wygląd kucyków Pony, stworzonych w roku 1983 przez markę Hasbro i zupełnie odświeżonych na potrzeby serialu Przyjaźń to magia w roku 2010.

Poznaj wczesne etapy projektu i kulisy pracy animatorki i producentki Lauren Faust, głównej autorki nowej odsłony kucyków. Naucz się rysować kucyki dzięki umieszczonym w książce lekcjom i zobacz, jak projektuje się ubrania dla znikomych koników.

Dowiedz się więcej o każdej z głównych bohaterek z osobna i poznaj więcej szczegółów na temat postaci drugoplanowych oraz arcywrogów, takich jak Discord czy Królowa Chrysalis. W książce odszukasz również sylwetki mistycznych stworzeń z Equestrii.

A gdy dowiesz się już wszelkiego o wszelkich, wybierz się w fascynującą podróż po samej krainie kucyków.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.