Menu

Nieznośna natura. Monstrrrualna erudycja (opr. broszurowa)

Cechy produktu
  • ISBN 9788328136779 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Arnold Nick 
  • Wydawnictwo Egmont 
  • Ilość stron 160 
  • Rok wydania 2019 
Opis

Po przeczytaniu tej książki, już nigdy nie spojrzycie na świat zwierząt w ten sam sposób!,,Nieznośna natura. Monstrrrualna erudycja" to jedyna w swym typu książka popularnonaukowa dla młodzieży, przybliżająca świat zwierząt.

Autor Nick Arnold zgromadził najmocniej sensacyjne i zaskakujące fakty z życia zwierzaków. W końcu to właśnie te dziwne, przerażające i ohydne właściwości zwierząt powodują fascynację ludzi, przykuwają uwagę i zapadają w pamięć.

dzięki temu książka wciąga każdego, a przy okazji przemyca potężną naukową wiedzę o świecie zwierząt. Dowcipny, lekki język to kolejny atut książki,,Nieznośna natura. Monstrrrualna erudycja". Wartkie opowiadania, zaskakujące quizy pochłoną bez reszty choćby najbardziej wytrzymałego przyrodnika.

O warstwę ilustracyjną zadbał Tony De Saulles tworząc zabawne czarno-białe komiksy.,,Nieznośna natura. Monstrrrualna erudycja" to podręcznik do przyrody, który trzyma w napięciu niczym książka sensacyjna.,,Monstrrrualna erudycja" to potwornie ekscytująca linia książek popularnonaukowych dla dzieci.

Każda publikacja nafaszerowana jest najistotniej niezwykłymi, nieprawdopodobnymi, a nawet paskudnymi informacjami ze swojej dziedziny. Książki,,Monstrrrualna erudycja" czyta się z zapartym tchem i z szeroko otwartymi oczami.

Przy okazji zaczytywania się w soczystych ciekawostkach, czytelnik chłonie wiedzę o otaczającym świecie.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.