Menu

Opowieści biblijne. Stary Testament - Wysyłka od 3,99 - porównuj ceny z wysyłką (opr. twarda)

Cechy produktu
  • ISBN 9788327423900 
  • Oprawa twarda 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Olesiejuk 
  • Ilość stron 40 
  • Rok wydania 2016 
Opis
Na początku nie było niczego: ani słońca, ani ziemi, ani zwierząt, ani ludzi. Czy potrafisz sobie to wyobrazić? Wtedy Bóg stworzył niebo i ziemię. Uczynił światło, oddzielił wodę od suchego lądu i pokrył ziemię atrakcyjnymi kwiatami, drzewami i śliczną zieloną trawą. Wypełnił morze ogromnymi wielorybami i lśniącymi rybami, a niebo spektakularnymi ptakami. Następnie stworzył zwierzęta we wszelkich kształtach i wymiarach a na końcu stworzył mężczyznę i kobietę i nakazał im, by dbali o ten rewelacyjny świat.

Ta bogato ilustrowana seria bez wątpienia zachwyci młodych czytelników. Niebanalnie opracowane informacje, ciekawostki i fascynujące fakty przybliżą niemało zagadnień dotyczących otaczającego nas świata. Czytaj i odkrywaj kolejne tajemnice.

W linii „Odkrywanie świata": Owady i pająki, Koty i kocięta, Świat dinozaurów, Psy i szczenięta, Zwierzęta zagrożone wyginięciem, Mój pierwszy atlas, Konie i kuce, Ludzkie ciało, Rekiny, Ziemia, Młode zwierzęta, Zwierzęta hodowlana, Kosmos, Wieloryby, Rekordy sportowe, Leksykon zwierząt, samochody, Rekordziści wśród zwierząt, samoloty bojowe, Piraci i rabusie, Siedem cudów świata, Węże, Wikingowie, Wulkany i trzęsienia Ziemi, wielkie budowle i pojazdy, Huragany i tornada, Odkrycia i Wynalazki, Opowieści biblijne: Nowy Testament, Opowieści biblijne: Stary Testament.

Tytuł oryginału: Bible stories from the Old Testament
ISBN: 9788327423900
Kod paskowy: 9788327423900
Redakcja: Banaszek Marta
Tłumaczenie: Szczukiewicz Rafał
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 31157
Miejscowość: Ożarów Mazowiecki
ilość stron: 40
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.1
Format: 22.0x29.0cm
Głębokość (mm): 5
Waga: 0.415
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Wiek: 5-7 lat
Grupa towarowa: Książka
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.