Menu

Pucio mówi dzień dobry (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788310135834 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Marta Galewska-Kustra 
  • Wydawnictwo Nasza Księgarnia 
  • Ilość stron 28 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Pucio i Misia z radością rozpoczynają dzień. Witają się ze słońcem, dostrzeżoną za oknem wiewiórką, a choćby samochodami na ulicy. Potem myją zęby, ubierają się, jedzą śniadanie. Nie zapominają również o nakarmieniu psa i kota.

W każdej czynności towarzyszą im mali czytelnicy, ta interaktywna książka zachęca bowiem maluchy do naśladowania ulubionych bohaterów, dzięki czemu poranne obowiązki stają się świetną zabawą. Dr n. Hum.

Marta Galewska-Kustra logopeda, pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Wciąż krąży między Łodzią i Warszawą. W Łodzi prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, w Warszawie pracuje jako adiunkt w Akademii Pedagogiki Specjalnej.

Autorka kolekcji książek wspierających rozwój mowy dziecka, w tym bestsellerowych Z muchą na luzie ćwiczymy buzie i Pucio uczy się mówić. Więcej informacji na www.facebook.com/marta.galewskakustra. Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk efektownych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu.

przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić pracę na etacie i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.

Nr katalogowy: 35834Akcesoria w komplecie: Pozostałe parametry:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.