Menu

Z Jezusem przez Biblię. W każdej opowieści słychać Jego imię - Sally Lloyd-Jones (opr. twarda)

Cechy produktu
  • ISBN 9788361097556 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Lloyd-Jones Sally 
  • Wydawnictwo Aetos Media 
  • Ilość stron 352 
  • Rok wydania 2016 
Opis
rewelacyjna opowieść o Bożym planie ratunkowym!
Obsypana licznymi nagrodami książka Z Jezusem poprzez Biblię to niezwykła Opowieść, która łączy w sobie sporo historii biblijnych z całego Pisma Świętego. Jej głównym bohaterem jest wyjątkowe Dziecko, od którego zależą losy całego świata. Od Adama i Ewy, Noego, Abrahama, Izaaka i Jakuba, przez Mojżesza i Jozuego, aż do króla Dawida i wielu innych postaci w każdej opowieści biblijnej, jeśli dobrze się w nią wsłuchać, można usłyszeć Jego imię imię Jezusa. Jezus jest jak brakujący kawałek układanki, dzięki któremu wszystkie fragmenty obrazu łączą się w piękną całość.
Z Jezusem poprzez Biblię to książka olśniewająca genialnym językiem, cudownymi ilustracjami i mądrym przesłaniem dobranym do dziecięcej wrażliwości. Namawia dzieci do odkrycia Jezusa w centrum Bożego planu zbawienia oraz w centrum ich własnego życia.
Sally Lloyd-Jones jest znaną autorką inspirujących książek dla dzieci, w tym bestsellerowych opowieści biblijnych dla młodych czytelników. Pochodzi z Anglii, a aktualnie mieszka w Nowym Jorku.
Jago jest utytułowanym ilustratorem, laureatem wielu prestiżowych wyróżnień, w tym nagrody Highly Commended Wydawnictwa Macmillan za ilustracje do literatury dziecięcej (2003), AOI Silver Award (2004) i Wow! Award przyznawanej poprzez National Literacy Association. Mieszka w Kornwalii z żoną i córką.


Autorzy: Sally Lloyd-Jones, Jago
EAN: 9788361097556
Format: 16,4x19,7 cm
ilość stron: 352
ISBN: 9788361097556
Oprawa: twarda
Rok wydania: 2016
Wydawnictwo: Aetos
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.