Menu

Konstrukcje żelbetowe według Eurokodu 2 i norm związanych Tom 2. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Cechy produktu

  • ISBN 9788301207434 
  • Wydawnictwo PWN 

Opis

To już kolejna, 16. Edycja tomu 2 znanej w środowisku budowlanym książki dotyczącej konstrukcji żelbetowych. W drugim tomie podręcznika Autor szeroko omówił zasady obliczania i konstruowania stropów krzyżowo zbrojonych, stropów płaskich płytowo-słupowych, a także stropów gęstożebrowych i balkonów i logii i schodów. W sposób pełny ujęto zalecenia zawarte w Eurokodzie 2 i normach związanych. Normy "europejskie\" (PN-EN, PN-IS0, PN-EN-ISO) potraktowano jako podstawowe, nie rezygnując z przedstawienia w pełni zaleceń dotychczasowych Norm Polskich (PN).
W stosunku do poprzednich wydań dokonano śladowych poprawek we wzorach, na rysunkach i w tekście.
aktualnie na rynku funkcjonują także pozostałe części podręcznika obejmujące obliczanie i konstruowanie na ogół używanych składników i konstrukcji żelbetowych, zarówno monolitycznych, jak i prefabrykowanych. Przedstawiono w nich na dodatek funkcjonalne zasady poprawnego stosowania wspomagania projektowania obliczeniami komputerowymi.
Jest to perfekcyjny podręcznik dla studentów jednocześnie studiów inżynierskich, jak i magisterskich i niezastąpione źródło informacji i użytecznych wskazówek dla szerokiego grona inżynierów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.