Menu

7 tajemnic bożego miłosierdzia - vinny flynn (opr. broszurowa)

Cechy produktu
  • ISBN 9788366407411 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Flynn Vinny 
  • Wydawnictwo Esprit 
  • Ilość stron 248 
  • Rok wydania 2020 
Opis

Vinny Flynn,,7 tajemnic Bożego Miłosierdzia" Trudno ci odczuć miłosierdzia Bożego w życiu$2578 Nie wiesz, dlaczego słowa,,Jezu, ufam Tobie" mogą zmienić życie każdego człowieka$2579 Vinny Flynn w swojej przekonującej książce pomaga zrozumieć potrzebę zanurzenia się w bezwarunkowej miłości Boga i podążania za słowami, które Jezus skierował do św.

Faustyny. Odpowiedz na wezwanie papieża Franciszka, który zaprasza do,,stałego kontemplowania tajemnicy miłosierdzia". Od tego zależy twoje zbawienie!,,W 7 tajemnicach Bożego miłosierdzia Vinny Flynn otwiera nasze serca i umysły na niesamowity dar Bożego miłosierdzia.

Pisze:,,Wszystko w naszym życiu staje się bardziej stanowcze, potężniejsze, silniej zmieniające życie, kiedy zrozumiemy i przyjmiemy miłosierdzie Boże. Dzięki tej książce czytelnicy otrzymają przewodnik, jak to zrobić".

abp William E. Lori, arcybiskup Baltimore,,Książka 7 Tajemnic Bożego Miłosierdzia jest skarbem promocji kultu miłosierdzia Bożego na świecie. Polecam ją wszystkim." bp Martin Igwe Uzoukwu, biskup Minna, Nigeria Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.