Menu

Apokalipsa ks. dolindo. czasy ostateczne oczami wielkiego mistyka z neapolu - jakub jałowiczor (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788366407060 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Jakub Jałowiczor 
  • Wydawnictwo Esprit 
  • Ilość stron 248 
  • Rok wydania 2020 
Opis

Czy ks. Dolindo przepowiedział koniec świata? Ksiądz Dolindo Ruotolo przygotowywał komentarz do ostatniej księgi Nowego Testamentu w 1944 roku, kiedy doszło do kolejnego bombardowania Neapolu. Jego interpretacja tekstu Apokalipsy nie odnosi się jednak wyłącznie do opowieści o wojnie.

To głęboko prorocka wizja świata i przyszłości, którą kapłan z Neapolu przekazuje kolejnym pokoleniom. Jakub Jałowiczor wczytuje się w słowa ks. Dolindo i ukazuje współczesny świat targany konfliktami, wojnami, kryzysem wiary i moralności.

Poszukuje odpowiedzi na pytanie, czy rzeczywiście obecnie żyjemy w czasach ostatecznych. Dzięki interpretacji tekstów księdza z Neapolu odkryjemy w Apokalipsie przesłanie do nawrócenia i głęboką troskę Boga o los każdego człowieka.

Książka zawiera fragmenty nieznanych wcześ­niej komentarzy biblijnych ks. Dolindo Ruotolo. Jakub Jałowiczor – dziennikarz „Gościa Niedzielnego". Absolwent nauk politycznych na Uniwersytecie Warszawskim.

Tytuł Apokalipsa ks. Dolindo. Czasy ostateczne oczami sporego mistyka z Neapolu Autor Jakub Jałowiczor Wydawnictwo Esprit EAN 9788366407060 ISBN 9788366407060 Kategoria Religia\Religia chrześcijańska ilość stron 248 Format 13x20x1.8 cm Rok wydania 2020 Oprawa Miękka Wydanie 1 Waga 0.238 kg

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.