Menu

Bł. stefan wyszyński. prymas do odkrycia (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788366859326 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Jerzy Ks Jastrzębski 
  • Wydawnictwo Esprit 
  • Ilość stron 248 
  • Rok wydania 2021 
Opis

Choć Prymas Wyszyński jest dla wielu osób postacią niemal mityczną, poznawanie jego nauczania może być pasjonującą przygodą. Ksiądz Jerzy Jastrzębski zastanawia się: Jak pogodzić modlitwę, pracę i odpoczynek? Jak ustalić odległość między ołtarzem a tronem? Czy Maryja może być wzorem dla pań, a św.

Józef dla panów? Jaka była przyjaźń św. Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego? Czy zawierzył on Polskę Matce Bożej z Guadalupe? Odkryj niezwykłe historie z życia błogosławionego kardynała Wyszyńskiego i poznaj jego sposób myślenia o Bogu, ludziach i świecie.

ks. Jerzy Jastrzębski – kapłan Archidiecezji Warszawskiej, pracuje w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Warszawie. Od wielu lat promuje nauczanie Prymasa Tysiąclecia poprzez publikacje i rekolekcje w Polsce i za granicą.

W 2013 roku obronił pracę doktorską poświęconą Prymasowi Tysiąclecia. Uczestniczy w pracach Komitetu Organizacyjnego do spraw beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego. Należy do Wspólnoty Emmanuel. Tytuł Bł.

Stefan Wyszyński. Prymas do odkrycia Autor Jerzy Jastrzębski Wydawnictwo Esprit EAN 9788366859326 ISBN 9788366859326 Kategoria Biografia\Biografie ilość stron 248 Rok wydania 2021 Oprawa Miękka Wydanie 1

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.